GTA 5 de ban yedikten sonra oyunu tekrardan satın alma

Brancheau

Hectopat
Daha fazla  
Ben geçen yıl GTA 5'te ilkinde bir hileci yüzünden ikincisi de ise OpenIV programı yüzünden perma ban yedim. Oyunu Steam'dan almıştım. Social Club hesabımda Steam'ın linki var kaldıramıyorum permadan dolayı. Ama GTA'yı Steam Library'den kaldırdım. Ticket attım ama hem çok uzun sürüyor hem de açıklayıcı cevap veremiyorlar. Ben GTA'yı Steam Account'umdan kaldırdığım için aynı hesaba bir GTA daha alsam Online'a girebilir miyim? Yoksa illa başka Steam hesabı açıp oradan mı GTA'yı almam gerek ? Social Club'ta Steam linkim kalkmıyor onu kaldırmak için de Ticket attım yine boş cevap geldi: " Steam accounts are permanently linked to Social Club accounts. If you are having issues with your account please contact customer support."
Yeni hesap açmama gerek var mı perma yemiş hesaba GTA 5'i alıp online oynayabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı