Çözüldü GTA 5 düzgün olarak başlatılamadı ''0xc000007b'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Tnixs

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bugün GTA 5'i indirdim ancak 0xc000007b hatası ile karşılaştım nasıl çözebilirim?

Çözüm
Hatayı düzelttim.
Eski Windows sürümlerinde .net Framework yüklü değil ve bunu elle yüklemeniz gerekiyor eğer el ile yüklenmiyorsa Windows Update'yi açın ve bilgisayarınızı güncelleyin sonra tekrar .net Framework yüklemeyi deneyin.
Aşağıda bağlantısını verdiğim videodaki adımları izleyerek rapor oluşturup paylaşın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oluşturduğunuz raporu MediaFire'a yükleyip indirme bağlantısını bu konuya yazarak paylaşabilirsiniz.

böyle bir hata veriyor hocam
1677274134138.png

Olmazsa Windows 10'a geçmenizi önereceğim.

Başka bir yöntemi yok mudur? Windows 10'a geçmek istemiyorum.

Başka bir yöntemi yok mudur? Windows 10'a geçmek istemiyorum.

Windows 7/Windows 8.1 vs. gibi eski işletim sistemlerinde bir API DLL hatasını bir şekilde çözseniz bile başka bir API DLL kaynaklı hata ortaya çıkıyor genelde. O yüzden kalıcı çözüm olarak Windows 10'a geçmeniz en mantıklısı.

Hocam belki işe yarar diye dependency programını kullanarak bütün GTA 5'in DLL hatalarını düzelttim.
Ancak şu iki DLL atsam bile program görmüyor ve tekrar rapor çıkarttığımda fıle not found yazan bazı yerler success oldu ama hala aynı hatayı veriyor.

1677316030301.png

12.PNG

13.PNG

Dosya Ekleri

• 1677316299132.png
    1677316299132.png
    18,7 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı