"Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b)" hatası

bernardeschi

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, İki gündür başıma bela olan ve internette baktığım bir çok şeyi yapmama rağmen düzeltemediğim hatalar zincirinin en sonuncusu ve en inatçısı.
YouTube videonuza yeni rastladım ve ''Process Monitor'' isimli uygulamanın raporunu çıkarttım fakat bilgisayardan neredeyse hiç anlamayan biri olduğum için hata raporunu çıkartmaktan ileriye gidemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun hata raporunun linki;

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    13,5 KB · Görüntüleme: 35
Denetim masasından program kaldır bölümüne gelin, isminde Microsoft Visual C++ 2015, 2017, 2019 veya 2022 geçen tüm paketleri kaldırıp tekrar verdiklerimi kurmayı deneyin.

Söylediğiniz tarihlerde/sayılarda program bulunmamakta bende, mevcut olanların tamamı bunlar sanırım, dikkatlice baktım fakat 2015, 2017, 2019, 2022 geçen Microsoft Visual C++ programına rastlayamadım.

hata2.png

Denetim Masası'ndan program kaldır bölümüne gelin, isminde Microsoft Visual C++ 2015, 2017, 2019 veya 2022 geçen tüm paketleri kaldırıp tekrar verdiklerimi kurmayı deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım. Windows 8.1 güncellemelerini yapın diyeceğim de Build 9600 gözüküyor, güncel. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girer misiniz? SFC /scannow

Yeni konular

Geri
Yukarı