GTA 5 durduk yere kapanıyor

ByBurak

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 story mode durduk yere kapanıyor. Bazen 5-10 dakika sonra bazen 30-40 dakika sonra. Hiçbir hata vermiyor masaüstüne atıveriyor. Daha önce olmuyordu. En son 4-5 ay önce oynamıştım rahat rahatta oynatıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eksik dosya varsa indirir, hatalı dosya varsa onarır yani sıfır gibi olur oyun :).
Hiç ellemediğim oyuna ve dosyalarına ne olabilir ki ona şaşırdım. Neyse doğrulasın bakalım çözülür inşallah.
Eksik dosya varsa indirecektir. Ellemediğiniz için yüksek boyutlu dosyalar eksik çıkmayacaktır tahminimce.
14.5 GB indirme yapıyor. Neeee? Bu kadar eksik varken oyunu 30-40 dakika nasıl oynayabilmişim?

Eksik dosya varsa indirecektir. Ellemediğiniz için yüksek boyutlu dosyalar eksik çıkmayacaktır tahminimce.

Hiç ellemediğim oyuna ve dosyalarına ne olabilir ki ona şaşırdım. Neyse doğrulasın bakalım çözülür inşallah.

14.5 GB indirme yapıyor. Neeee? Bu kadar eksik varken oyunu 30-40 dakika nasıl oynayabilmişim?

Hocam kapanması'na şaşırmadım hiç demek ki bayağı sorunlu dosya varmış indirsin deneyin sonra :D.

Hocam maaşallah 😂.Bu kadar eksik dosya varken yine de oynayabilmenize mi üzülsem yoksa tahminlerimin yanlış çıkmasına mı?

Orasını ben de bilemiyorum.
Çok pardon düzeltiyorum şu an disk boş alanına baktım ve 11 GB lık bir alan açılmış. En son gelen güncelleme 11 GB idi. Demek ki onu kaldırdı ve 14.5 GB indirme yaptı. Yani eksik dosyalar 3-4 GB falanmış anladığım kadarıyla.
Dosyaları doğrulayın eğer devam ederse "gta5.exe" Process Monitor aracı ile hata raporunu buraya atın.
Ekran Görüntüsü (27).png

Doğruladım, indirmeyi yaptı, girdim böyle bir şey diyor şimdi de

Son düzenleme:

Geri
Yukarı