Senua's Saga Hellblade 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
FSR 3 resmi olarak var mı yani anlamadım. Ninja Theory paylaşmış.

20240503_180318.jpg

Gereksinimler 60 FPS tadında ama bakalım, bekleyip göreceğiz. İlk oyun 30 FPS'te çok sırıtmıyordu.

Önerilere FPS yazmayıp altına "higher framerates can be" diye iliştirmeleri birazcık üstü kapalı oynamak olmuş. Çünkü bu oyun 60 FPS oyunu, hani 100 FPS kovalamaz kimse.

Bu gereksinimler 60 FPS stabil için olsaydı kesin yazarlardı. Tahminimce DLSS, FSR, Frame Generation ile 60+ FPS'e ulaşılacak.

İstediği sistem gereksinimlerine bakacak olursam Ryzen 5 5600 32 GB RAM RX6700 10GB sistemimde 1080p high 60FPS rahat rahat oynarım diye düşünüyorum bir de yanında FSR 3 açarım tamamdır, bu Oyunu'da almaya niyetim var ama ilk oyunu sevemedim. :)

İstediği sistem gereksinimlerine bakacak olursam Ryzen 5 5600 32 GB RAM RX6700 10GB sistemimde 1080p high 60FPS rahat rahat oynarım diye düşünüyorum bir de yanında FSR 3 açarım tamamdır, bu Oyunu'da almaya niyetim var ama ilk oyunu sevemedim. :)
Kulaklık takıp film tadında oynamak gerekiyor bu oyunu. Yani uçayım kaçayım mantığı çok geçerli olmuyor. O amaçla oynanırsa oldukça keyifli ve farklı duygular bırakıyor. Ama dediğim gibi burada en önemli etken kulaklık. 🙂 Zaten oyun başında da 7.1 kulaklık öneriyordu ilk oyunda.

İlk başta abartı gibi geldi ama Unreal Engine 5 ile geliştirdikleri için normal bence.

Gönül ister ki şöyle very high ayarlarda oynayalım fakat şuan ki durumda bu imkansız. Birçok oyunu ben ultra veya medium fark etmeksizin oynarım fakat bunu gerçekten yüksek ayarlarda oynamak isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı