GTA 5 en hızlı araba hangisi?

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller, param var fakat araçlar birbirlerine yakın en hızlı olarak hangisini almalıyım? Ayrıca ls car meetden araba almak mantıklı mı?

Usta aynı hızda araç yok. Sadece pariah kısa mesafede kaybediyor azıcık. Otobanda falan gidersen ondan hızlısı yok.

Teşekkürler, top Speed kadranında overflod zeno daha hızlı gibi isterseniz bakın o yüzden dedim. Peki ls car meeet veya Los Santos tuners araçları almak mantıklı mı?

@GMC Denali bu arada kusura bakmayın ben sizi ekledim GTA da fakat fazla giremedim girsemde para kasıp çıkmak icin girdim.

Teşekkürler, top Speed kadranında overflod zeno daha hızlı gibi isterseniz bakın o yüzden dedim. Peki ls car meeet veya Los Santos tuners araçları almak mantıklı mı?
Ben araç alırken uzun uzun liste inceleyip, video izledim. Para sıkıntım yoktu, ardından Ocelot Pariah'ın en hızlı araç olduğunu anladım, onu aldım. Car Meet'de satılan araçlar hakkında bilgim yok, üyelik almam lazım ordan. Los Santos Tuners araçları dediğin nedir?

Ben araç alırken uzun uzun liste inceleyip, video izledim. Para sıkıntım yoktu, ardından ocelot Pariah'ın en hızlı araç olduğunu anladım, onu aldım. Car Meet'de satılan araçlar hakkında bilgim yok, üyelik almam lazım oradan. Los Santos tuners araçları dediğin nedir?

Los Santos tuner, legendary motorsportsdan bakabilirsiniz. Günümüzdeki araçların tıpatıp aynısı olan fakat günlük araçmış gibi duran araçlar. Fiyat olarak bayağı pahalı hız olarak da süper arabalarla neredeyse aynı fakat çok kayıyor ve hız olarak da pek hızlı durmuyor.

Los Santos tuner, legendary motorsportsdan bakabilirsiniz. Günümüzdeki araçların tıpatıp aynısı olan fakat günlük araçmış gibi duran araçlar. Fiyat olarak bayağı pahalı hız olarak da süper arabalarla neredeyse aynı fakat çok kayıyor ve hız olarak da pek hızlı durmuyor.
Los Santos Tuners, Benny'S olmasın? Benny'S araçları genellikle estetikliğe dayanır. Hıza değil. Zaten en hızlı araçlar da Luxury'de.

Los Santos tuners, benny's olmasın? Benny's araçları genellikle estetikliğe dayanır. Hıza değil. Zaten en hızlı araçlar da Luxury'de.

Zannetmiyorum o zaman üstte öyle yazması gerekmez mi? İsterseniz kendiniz bakın Los Santos tuners yazıyor zaten arabanın üstünde geldi DLC yazmıyor muydu?

Bu siteden yararlanabilirsiniz. Filtreler ekledim, en hızlı araba ilk başta görünüyor. HSW olanlara bakmayın onlar PS5 için.

Pariah çok önerilmiş evet doğru nitrolu arabaları saymazsak en hızlı arabadır kendisi. Ama kontrolü ona yakın hızda olan araçlara göre daha kötüdür.

Aşağıdan da uçak motor otomobil fark etmez en hızlı araçlara bakabilirsiniz.

Bu siteden yararlanabilirsiniz. Filtreler ekledim, en hızlı araba ilk başta görünüyor. HSW olanlara bakmayın onlar PS5 için.

Parih çok önerilmiş evet doğru nitrolu arabaları saymazsak en hızlı arabadır kendisi. Ama kontrolü ona yakın hızda olan araçlara göre daha kötüdür.
Şimdi liste karışık geldi, sonuç olarak Pariah harici ne alalım?

Geri
Yukarı