GTA 5 facility alınır mı?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Facilityi alma nedenim sadece doomsday heisti ama o heistte oyunun en zor heistiymiş. Ve ben hackler olsun vs. yapamıyorum. Biraz video izledim ve Mobile operation Center'da öneriyorlar hangilerini alabilirim? Önerileriniz varsa bekliyorum. Önerecekleriniz bunlarda olmayabilir başka bir şeyde olabilir.

Merhaba. Facilityi alma nedenim sadece doomsday heisti ama o heistte oyunun en zor heistiymiş. Ve ben hackler olsun vs. yapamıyorum. Biraz video izledim ve Mobile operation Center'da öneriyorlar hangilerini alabilirim? Önerileriniz varsa bekliyorum. Önerecekleriniz bunlarda olmayabilir başka bir şeyde olabilir.
Hocam facility sadece avenger bide orbital cannon için alınır. O orbitalın verdiği zevk başka hiçbir şeyde yok. Gidin en temizinden MOC alın.

Hocam para kasmak yerine Cheat Engine ile direk para hilesi yapın çünkü bu oyun para odaklı bir oyun ve artık oyun eskisi kadar popüler olmadığı için heist bulmak veya heist kurup oyuncuların katılmasını beklemek uzun sürüyor.

Sonra da banı yiyeyim. Zaten şu an oyunu tekrar alacak param yok vermem de zaten.

Hocam para kasmak yerine Cheat Engine ile direk para hilesi yapın çünkü bu oyun para odaklı bir oyun ve artık oyun eskisi kadar popüler olmadığı için heist bulmak veya heist kurup oyuncuların katılmasını beklemek uzun sürüyor.
Cheat engine direk ban sebebi artık işe yaramıyor seneler öncesi gibi değil.

Hocam facility sadece avenger bir de orbital cannon için alınır. O orbitalın verdiği zevk başka hiçbir şeyde yok. Gidin en temizinden MOC alın.

Avenger alacağımı düşünmüyorum çok pahalı. Dediğim gibi facilityi alırsam sadece para için alırım onun dışında süs gibi durur. Orbital Cannon'da gereksiz şahsi fikrimce.

Sonra da banı yiyeyim. Zaten şu an oyunu tekrar alacak param yok vermem de zaten.

Hocam belirli aralıklarla yaparsanız ban yemezsiniz ben 121 level bastım 24 saat sonra 50M para bastım o parayı harcadım 24 saat sonra tekrar 50M para bastım onu da harcadım bugün 24 saat geçmiş olacak bugünde basacağım dozunu kaçırmazsanız ban yemezsiniz benim GTA 5 de ilk hesabımda 1K saat vardı onda da hile yaptım ban yemedim en sonunda uğraşmamak için 500M bastım ban yedim sonra tekrar GTA aldım onda da hile yapmaya devam ediyorum.

Cheat Engine direk ban sebebi artık işe yaramıyor seneler öncesi gibi değil.

Dozunu kaçırırsanız ban yersiniz tabii ki.

Hocam belirli aralıklarla yaparsanız ban yemezsiniz ben 121 level bastım 24 saat sonra 50M para bastım o parayı harcadım 24 saat sonra tekrar 50M para bastım onu da harcadım bugün 24 saat geçmiş olacak bugünde basacağım dozunu kaçırmazsanız ban yemezsiniz benim GTA 5 de ilk hesabımda 1K saat vardı onda da hile yaptım ban yemedim en sonunda uğraşmamak için 500M bastım ban yedim sonra tekrar GTA aldım onda da hile yapmaya devam ediyorum.

Dozunu kaçırırsanız ban yersiniz tabii ki.

Benim arkadaş 2 hafta önce ban yedi. Kendine 10M para vermişti.

Vallaha hocam 120M kendim hilesiz kastım sonrasında her şeyi alınca bıktım ve dolu hile açtım onlarlada 50M kastım kendimi üzmüşüm günlerce para kasacağım diye kaç hafta oldu banda yemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı