GTA 5 fazladan indirme yapıyor

Kleith

Hectopat
Epic Games'den indirirken elektrikler gitti en başta 30 GB görünüyordu ve zaten 30 GB kalmıştı fakat şu an bakınca 60 GB diyor. Sizce kaldırıp baştan mı indireyim yoksa sadece hata mıdır? Artı olarak sorun yok ama indirme 60 diyor 30 yerine. 30 indirip tamamlar gibi geliyor bana siz ne düşünüyorsunuz?

Epic Games'den indirirken elektrikler gitti en başta 30 GB görünüyordu ve zaten 30 GB kalmıştı fakat şu an bakınca 60 GB diyor. Sizce kaldırıp baştan mı indireyim yoksa sadece hata mıdır? Artı olarak sorun yok ama indirme 60 diyor 30 yerine. 30 indirip tamamlar gibi geliyor bana siz ne düşünüyorsunuz?

Kesinlikle hata. Herkeste oluyor bende de oldu. Hatta bende 90 GB kaldığında 180 gözüktü. Merak etme normal boyutu iniyor.

GTA V'in yüklü olduğu klasörü (Epic Games'den GTA V'i indirirken seçtiğin klasörü) başka bir yere taşı ve Epic Games üzerinden oyunu kaldır. Sonra taşıdığın klasörü eski yerine geri at. Son olarak Epic Games'den (Taşıdığın klasörü seçerek) tekrar oyunu indir.

GTA V'in yüklü olduğu klasörü (Epic Games'den GTA V'i indirirken seçtiğin klasörü) başka bir yere taşı ve Epic Games üzerinden oyunu kaldır. Sonra taşıdığın klasörü eski yerine geri at. Son olarak Epic Games'den (taşıdığın klasörü seçerek) tekrar oyunu indir.

Öyle yapmasına gerek yok. O sorun herkeste oluyor. Bende de indirirken yaklaşık 8 9 kere oldu normal boyutu iniyor.

Bu ne kardeşim, benim derdim zaten tekrar indirmemek.
GTA V'in yüklü olduğu klasörü (Epic Games'den GTA V'i indirirken seçtiğin klasörü) başka bir yere taşı ve Epic Games üzerinden oyunu kaldır. Sonra taşıdığın klasörü eski yerine geri at. Son olarak Epic Games'den (Taşıdığın klasörü seçerek) tekrar oyunu indir.

Tekrar indirmeyeceksin "kardeşim" kaç GB kaldıysa, o kadarına kaldığı yerden devam edecek.
Pardon anlayamamışım tam.
Yaptım olmadı dizin boş olmalı dedi daha sonra tekrar deneye deneye oyunu sildim yanlışlıkla 97 GB çöp oldu çok teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı