GTA 5 fiyat düşer mi?

Nasıl bulabilirim peki hocam yardımcı olabilir misiniz?

Bu ilanı beğenmediyseniz, diğer ilanlara da göz atabilirsiniz. Ayrıca hesapla ilgili bir sorun olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak, arkadaşınızdan hesap satın almanızı önermiştim. Ancak böyle bir sorunun olacağını düşünmüyorum, karar sizin.

Daha önce yaptınız mı hocam? Papara ile alacağım paranın boşa gitmesi sıkıntı değil ama kart bilgilerinin çalınmasıyla ilgili site olarak güvenli mi?

Ben item satış çok kullandım hesap da satmıştım bayağı bir şeyde alsım oradan ama sadece güvenilir hesaplardan al yeşil tik olacak görürsün zaten bu güvenilir hesap demek eğer bu hesaplardan alırsanız bir sorun çıkmaz çıksa bile hesabı dava etme şansınız olur kart bilgileriniz çalınamaz item satış güvenli bir sitedir.

Daha önce yaptınız mı hocam? Papara ile alacağım paranın boşa gitmesi sıkıntı değil ama kart bilgilerinin çalınmasıyla ilgili site olarak güvenli mi?
Bide yinede araştırın yorumlarına bakın satıcının değerlendirmelerine bakın yani garanti olsun diye

Ben item satış çok kullandım hesap da satmıştım bayağı bir şeyde alsım oradan ama sadece güvenilir hesaplardan al yeşil tik olacak görürsün zaten bu güvenilir hesap demek eğer bu hesaplardan alırsanız bir sorun çıkmaz çıksa bile hesabı dava etme şansınız olur kart bilgileriniz çalınamaz item satış güvenli bir sitedir.

Bir de yine de araştırın yorumlarına bakın satıcının değerlendirmelerine bakın yani garanti olsun diye.

Eyvallah hocam sağ olun.

Geri
Yukarı