GTA 5 FPS Düşme Sorunu

İşletim sistemi
Windows 7

Esatgvn2

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 İlk açtığımda arabayla gezmeye başlamadan önce akıcı oluyor ancak arabaya binip hızlandığım zaman takılmaya başlıyor. Bu durumda RAM mi almam lazım yoksa başka bir şey mi?

System Specs:
Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50GHz
4.0 GB RAM
Windows 7
AMD Radeon R5 M230

Nerde gördün 4 GB RAM'le araba sürüyor kasar. O zaman kusura bakmada gözünde bir sıkıntı var senin hala inat ediyorsan oynanır diye.

Keşke videosunu alsaydım 40 FPS ile oynuyor akıcı. Uzak çizim mesafesi RAM'i bayağı fazla etkiliyor düşüğe getirirse oynanır.
İyi, siz bilirsiniz arkadaşım çok rahat oynuyor paylaşımsız 4gb ile.

5.jpg

Bu ayarları en düşüğe çekerek bir miktarda olsa bilgisayarı rahatlatabilirsin. Takılmalar olur gene çünkü 4 GB RAM GTA V için yeterli değil.

Kaçıncı konu kim bilir bu. 4 GB RAM'le GTA 5 oynanmaz!
İnsan gibi söylesene konu sahibini neden azarlıyorsun?

Keşke videosunu alsaydım 40 FPS ile oynuyor akıcı. Uzak çizim mesafesi RAM'i bayağı fazla etkiliyor düşüğe getirirse oynanır.
İyi, siz bilirsiniz arkadaşım çok rahat oynuyor paylaşımsız 4gb ile.
Kanka sende abartma ya 40 fps bazıları için kötü, fakirler yani benle senin için iyi :D
(Kimseye laf söylemedim )

Eki Görüntüle 570248

Bu ayarları en düşüğe çekerek bir miktarda olsa bilgisayarı rahatlatabilirsin. Takılmalar olur gene çünkü 4 GB RAM GTA V için yeterli değil.

İnsan gibi söylesene konu sahibini neden azarlıyorsun?

Azarlamıyorum Sadece bu kaçıncı konu forumdaki yani 4 GB RAM'le GTA 5'in droplarla oynanamayacağını bilmeyip buraya konu açması değişik geldi ayrıca o yöntemlede kasar araba sürerken.

Azarlamıyorum Sadece bu kaçıncı konu forumdaki yani 4 GB RAM'le GTA 5'in droplarla oynanamayacağını bilmeyip buraya konu açması değişik geldi ayrıca o yöntemlede kasar araba sürerken.

Keşke sadece GTA 5 için olsa bu konular. Araştırmadan etmeden o kadar çok fazla aynı konulardan açılıyor ki forum çöplüğe dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı