GTA 5 FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

lolipopluşeker

Centipat
Güncellemeden önce Ultra ayarlarda 70-90 FPS görürken güncellemeden sonra 10-20 FPS'e kadar düştü bunun sebebi nedir?
Not: Güncellemeden önce ekran kartımın driverları güncel değildi ve Radeon Software kullanmıyordum şimdi hem güncel hem Radeon ayarları aktif. Konu ile alakalı mı bilmiyorum yine de yazıyım dedim ve Radeon sofware kapalı iken de denedim durum aynı.

Radeon software devre dışı bıraktıktan sonra Belgeler>Rockstar altındaki settings dosyasını bir yere yedekleyip daha sonra silin. Oyunu tekrar başlatıp ayarların hepsini baştan düzenleyip kaydedip oyunu tekrar başlatın. Belki çözülebilir.

FPS sorunu offline moddamı oldu.
Hem online hem offline
Radeon Software devre dışı bıraktıktan sonra belgeler>Rockstar altındaki settings dosyasını bir yere yedekleyip daha sonra silin. Oyunu tekrar başlatıp ayarların hepsini baştan düzenleyip kaydedip oyunu tekrar başlatın. Belki çözülebilir.

Denedim 5-10 FPS'lik bir artış oldu ekran yırtılması gitti ama hala çok az.

Hem Online hem offline.

Denedim 5-10 FPS'lik bir artış oldu ekran yırtılması gitti ama hala çok az.

Yaz güncellemesi ile Online moda yeni grafikler geldiydi ben offline modda 60FPS alırken Online modda 30FPS almaya başlamıştım demin kontrol ettim artık yeni grafikler offline moda gelmiş haliyle FPS inanılmaz azaldı yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı