GTA 5 FPS nasıl sabitlenir?

FPS'ni sabitleyemezsin, ama monitöründen FreeSync veya G-Sync açabilirsin. Ne kadar FPS alırsan monitörün de okadar kare gösterecektir.

V-Sync de işe yarar ama sistemi yoruyor, FreeSync açarsa daha sağlıklı olur.
FPS sabitlenebilir, neden sabitlenmesin? Yanlış bilgi vermişsiniz. Nvidia veya AMD Catalyst üzerinden frame rate ayarlama var. Ben hem G-Sync açarak, hem de 143 FPS'e sabitleyerek oynuyorum. Böylelikle 144 FPS üzerine çıkmadığı için yırtılmalar da engellenmiş oluyor.

FPS sabitlenebilir, neden sabitlenmesin? Yanlış bilgi vermişsiniz. Nvidia veya AMD Catalyst üzerinden frame rate ayarlama var. Ben hem G-Sync açarak, hem de 143 FPS'e sabitleyerek oynuyorum. Böylelikle 144 FPS üzerine çıkmadığı için yırtılmalar da engellenmiş oluyor.
Fps'i nasıl sabitliyorsunuz acaba? Benim fpsim sürekli düşüyor.

Evet. GTX 1660 TI.
Paylaştığım resimdeki yerden yapıyorsunuz. Sabitlemek istediğiniz FPS rakamını girin. Fakat V-Sync açık olup, FPS sabitlemek mantıklı olmaz. G-Sync veya Freesync açarak FPS sabitlemeyi kullanın.

Panel.jpg

Story mode oynarken, 110-120 arası fps alıyorum. Online'da 70-80 arası.
Paylaştığım resimdeki yerden yapıyorsunuz. Sabitlemek istediğiniz FPS rakamını girin. Fakat V-Sync açık olup, FPS sabitlemek mantıklı olmaz. G-Sync veya Freesync açarak FPS sabitlemeyi kullanın.

Eki Görüntüle 574027
Teşekkür ederim. Deniyorum hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı