GTA 5 FPS yüksek olmasına rağmen kasması

BlackDagger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben GTA 5 oyununu crackli oynarken herhangi bir sorun yaşamıyordum. Orijinal oynadım yine bir sorun olmadı. Ama uzun zaman önce format atıldı ve oyunlar silindi tekrardan crackli yükledim. Bir sorun yoktu sonra online oynamak için oyunun orijinal versiyonunu indirdim ama oyun sürekli donmaya başladı. Menüdeyken fare donarak hareket ediyor, oyun içinde sürekli aniden donuyor ve Benchmark testi yaptırdığımda bazı yerlerde 110 FPS alırken donuyor ama FPS düşmüyordu. Ne yapmam gerekiyor?
Bilgisayar özelliklerim:

Intel Core i5 6600 3.30 GHz
ASUS H110M-C
8 GB RAM DDR4
NVIDIA GeForce GTX 960 GDDR5 4 GB

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bilgisayarı ilk aldığım zamanlar yani bundan 1-2 yıl önce sorunsuz oynuyordum ama şu son 4-5 aydır ara ara giriyorum ve benzer sorun bende de var. 40 FPS'nin altına düşmeyen, hiç bir darboğaz, drop yaşatmayan sistem şimdilerde hiç rahat oynatmıyor. Ciddi anlamda işlemci darboğazı yapıyor özellikle şehir içinde. Büyük ihtimalle senin sorununda işlemci darboğazı kaynaklıdır. Belki bir ihtimal Vsync açarak önüne geçebilirsin.

vSYNC açmadığından kasıyor gibi gözüküyor. Aç bakalım nasıl değişiyor. 110fps alsan ne 60fps alsan ne olacak monitör 60hz olduktan sonra :))

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı