GTA 5 Giriş Yaparken Aktivasyon Kodu İstiyor

metegymnkd

Femtopat
Daha fazla  
Normal bir gün arkadaşlarımla oynamak için GTA 5 gireyim dedim oyuna girerken ilk başta Rockstar Games Launcher'a bağlanmıyordu. Daha sonrasında bazı konu başlıklarına bakarak o sorunumu çözdüm fakat bu sefer de oyuna giriş yaparken aktivasyon kodu istiyor oyunu Steam'den aldım oradaki aktivasyon kodunu kopyalayıp yazdım fakat daha önceden kullanılmış dedi. Birçok çözüm yolu denedim ancak başarılı olamadım. Rockstar Social Club internet sitesine giriş yaptığımda herhangi bir şekilde satın al yok direkt Launcher indir yazıyor. Yardım edebilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı sorunu ben de yaşamıştım ve çözememiştim. Uzun bir aradan sonra tekrar oyuna girince hata almadım. Maalesef çok sıkıntılı bir Launcher. Bu ve bunun gibi birçok sorunu var. Rockstar'ın buraya bir el atması lazım artık.

Steam'de oyuna sağ tıkla yönet de CD key(CD Anahtarı) yazıyor orada yazması lazım.

1676422613706.png

Bende aynı sorunu durduk yere Red Dead Redemption 2'de yaşamıştım VPN bağladığımda düzelmişti.

VPN kullanmana gerek yok eğer RDR2'yi Steam'den aldıysan söylediğim şekilde oyuna sağ tıklayıp yönet de oradan CD anahtarına tıkla GTA'daki gibi karsına cıkıyor.

Belgelerim>rockstar games>social club klasörünü silin. Ardından yeniden deneyin.

Birçok kez denedim ama nafile.
Diğer forum konularından bakarak çözdüm ben onu modeminde kapat aç düğmesi var ise yapıp tekrar dene.

Sanırım Steam hesabını bağlaman gerekiyordu. Ben de oyunu Steam'den almıştım 80TL civarına, Steam ile bağlanarak öyle aktif ettim.

Birazcık daha konuyu genişletebilir misin reis?

Steam'de oyuna sağ tıkla yönet de CD key(CD anahtarı) yazıyor orada yazması lazım.

Eki Görüntüle 1669179

VPN kullanmana gerek yok eğer RDR2'yi Steam'den aldıysan söylediğim şekilde oyuna sağ tıklayıp yönet de oradan CD anahtarına tıkla GTA'daki gibi karsına cıkıyor.

Bunu biliyorum ancak denediğimde kod daha önce kullanılmış uyarısı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı