Çözüldü GTA 5 Gölgeler Tamamen Nasıl Kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
49
İyi forumlar dostlar. Arkadaşım eski püskü, 3. nesil işlemcili bilgisayarı ile GTA 5 oynamaya çalışıyor. FPS arttırmak için de gölgeleri kapatmayı denedik ama oyun içerisinde böyle bir ayar yok. Gölgeleri tamamen kapatmanın bir yolu var mıdır acaba? Teşekkürler.

Çözüm
İyi forumlar dostlar. Arkadaşım eski püskü, 3. nesil işlemcili bilgisayarı ile GTA 5 oynamaya çalışıyor. FPS arttırmak için de gölgeleri kapatmayı denedik ama oyun içerisinde böyle bir ayar yok. Gölgeleri tamamen kapatmanın bir yolu var mıdır acaba? Teşekkürler.
Bu bilgisayar > Belgeler > Rockstar Games > GTA V konumuna gelip settings.xml dosyasını not defteriyle birlikte aç. Ondan sonra ShadowQuality değerini 0 yap.
İşlemci Gta 5'i takılmadan oynatabilir, önemli olan ekran kartın zaten. i3 3. nesil'e GTX 1050 veya RX 550 tam gider.

Dosyayı paylaşabilir misin?
GTAV p0tat0m0d.rar RAR şifresi : WATCHVIDEOFORPASSWORD. Dosyanın adı commandline oyunun ana klasörüne atacaksın. Dosya s3 adlı bir klasörün içinde bulunuyor.

GTAV p0tat0m0d.rar RAR şifresi : WATCHVIDEOFORPASSWORD. Dosyanın adı commandline oyunun ana klasörüne atacaksın. Dosya s3 adlı bir klasörün içinde bulunuyor.
Bunun olayı nedir dostum. Laptopum'da benchmark yaptığımda 47 ortalama alıyorum. Online'da bazen takılıyor. Online'de ban yer miyim? Bunu kullanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı