GTA 5 görev bitmiyor

By Maskely

Hectopat
Daha fazla  
68. ana görevdeyim ve oyun 3 adet Gaunlet'in yerini verip çalmamı, modifiye etmemi ve garaja götürmemi istedi, yaptım ama görev tamamlandı ekranı çıkmadı. ESC'ye basıp menüye girdiğimde de harita dışında hiçbir menü açılmadı (grafik ayarları, istatistik, oyundan çıkma ekranı vb.), oyun bugda kalmıştı. Görev Yöneticisi'nden kapattım, tekrar girdiğimde ise gaunletler yerlerinde değildi, tekrar çık gir yaptım ve yine yoklar. Onları sakladığım garaja gittim ve garaja girilmiyordu. Ne yapabilirim? Tam oyunun bitmesine 2 görev kalmışken böyle bir olayın olması çok can sıkıcı 🙁

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman görev başarısız yazısını 3 kere almaya çalış, bir zaman sonra oyun yapamadığını anlıyor ve bir daha görev başarısız yazısını alınca alt kısımda görevi atla diye bir seçenek çıkıyor.

O zaman görev başarısız yazısını 3 kere almaya çalış, bir zaman sonra oyun yapamadığını anlıyor ve bir daha görev başarısız yazısını alınca alt kısımda görevi atla diye bir seçenek çıkıyor.

Hocam aynı sorun bende de var dediğinizi denemiştim alttaki yüklenme işaretinde duruyor ve hiçbir şey olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı