GTA 5 Görev bozuldu sorunu

ben yeni yükledim başladım 1 soru işareti gittim zaten franklindeyim kadının yanına gidince haritada e araba garaş simgeleri gidiyor ve sadece mak ve silah işaretleri kalıyor görev gelmiyor ne yapıcağımı bilmiyorum çözüm bulabilirmisin.

Şuanda Micheal ve Trevor Martin'den kaçıp Trevor'un eski evinin ordalar. Franklin ise şehirde ama haritada tek ana görev var B (Federal İnceleme Bürosu) oraya gidince "Görev bozuldu daha sonra gelin" diyor. Youtubeden videoları izledim sorunsuz şekilde devam ediyor. 2-3 gündür kaldım burada nasıl düzeltebilirim ?

Yok mu yardım edecek ?

Son bölümü tekrar oynadım sorun çözüldü.
Reis Bende B Görevine micheal yada trover le gidiyorum Duvarda Plan gözükmüyor ve oyun Hata veriyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun

Şu anda micheal ve trevor Mart'in'den kaçıp Trevor'un eski evinin oradalar. Franklin ise şehirde ama haritada tek ana görev var b (federal inceleme bürosu) oraya gidince "görev bozuldu daha sonra gelin" diyor. YouTube'den videoları izledim sorunsuz şekilde devam ediyor. 2-3 gündür kaldım burada nasıl düzeltebilirim?

Yok mu yardım edecek?

2020'de bu soruınu yaşayan arkadaşlar için o bölüme başka bir karakterle gidin bu kadar.

Şu anda micheal ve trevor Mart'in'den kaçıp Trevor'un eski evinin oradalar. Franklin ise şehirde ama haritada tek ana görev var b (federal inceleme bürosu) oraya gidince "görev bozuldu daha sonra gelin" diyor. YouTube'den videoları izledim sorunsuz şekilde devam ediyor. 2-3 gündür kaldım burada nasıl düzeltebilirim?

Yok mu yardım edecek?

Ben o sorunu yaşamıştım ama taksiyle gitmiştim belki taksiyle giderseniz düzelir.
Mantıksız olabilir ama işe de yarayabilir.

Şu anda micheal ve trevor Martin'den kaçıp Trevor'un eski evinin oradalar. Franklin ise şehirde ama haritada tek ana görev var b ve her yolu denedim taksiyle gittim olmadı yüzdüm olmadı YouTube ne varsa yaptım bir de bende görev bozuldu da demiyor görev konumu farklı bir yerde

Şu anda micheal ve trevor Martin'den kaçıp Trevor'un eski evinin oradalar. Franklin ise şehirde ama haritada tek ana görev var b ve her yolu denedim taksiyle gittim olmadı yüzdüm olmadı YouTube ne varsa yaptım bir de bende görev bozuldu da demiyor görev konumu farklı bir yerde.

O evin arkadan dolan üst kata çık.

Merhaba arkadaşlar, trevor, michel ve Frenklin'nin iskelede buluşması ile başlayacak olan görev için görev bozuldu mesajı alıyorsanız. Çözümü basit, önce frenklin ile görevin yakınındaki jetsky yarışına katılıp dereceye giriyorsunuz. Daha sonra jetsky ile iskeleye gidiyorsunuz ve görev başlıyor arkadaşlar.

Herkese iyi oyunlar,
Heredot.

Hala bu sorunu alıyordum, oldu teşekkürler.

Aynı sorun bende de oldu. Görevden uzaklaşıp tekrar gelince çözüldü. Ben botla denize açıldım kıyıya geldiğimde görev gelmişti.

Geri
Yukarı