GTA 5 Görev Gelmeme Sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GTA 5'te görev gelmiyor. Yan görevleri falan yaptım. Trevor'un kuru kafa görevlerini de yaptım. Harita bomboş, hiç görev yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun korsan orjinal olmasıyla alakası yok sanırım ben orjinal oynuyorum ve benim de başıma geldi. Bazı arabalara bindiğinde Getaway Location ile ilgili solda bildirimler görmüşsündür. O bildirim aslında görevimizin devamı. Trevor veya Franklin ile farketmez bir araba alıp- solda Getaway Vehicle'a uygun araba olduğunu yazması lazım tabii herhangi bir yere sakladıktan sonra Michael'ı arayıp Mark Getaway Location seçeneğine tıklayacaksın ve Michael'ı arayacaksın. O da orası uygunsa konuşmanızı yapıp göreve geçebileceksin. Yer konusunda sıkıntı yaşarsan da Michael'ın evine doğru bir bar var onun yanına saklayabilirsin.

Son düzenleme:
Oyunun korsan orjinal olmasıyla alakası yok sanırım ben orjinal oynuyorum ve benim de başıma geldi. Bazı arabalara bindiğinde Getaway Location ile ilgili solda bildirimler görmüşsündür. O bildirim aslında görevimizin devamı. Trevor veya Franklin ile farketmez bir araba alıp- solda Getaway Vehicle'a uygun araba olduğunu yazması lazım tabii herhangi bir yere sakladıktan sonra Michael'ı arayıp Mark Getaway Location seçeneğine tıklayacaksın ve Michael'ı arayacaksın. O da orası uygunsa konuşmanızı yapıp göreve geçebileceksin. Yer konusunda sıkıntı yaşarsan da Michael'ın evine doğru bir bar var onun yanına saklayabilirsin.

Teşekkürler dediğinizi yaptım ve görev geldi.

benim gta 5 im orjinal ama trevora gecus bolumunde kaldim gorev cikmiyor ben bu gorevden once hile yapmistin polisten kurtulma falan geri gorev gelmesi icin ne yapmaliyim

Arkadaşlar oyunda ben %83 deyim burda kaldım franklin michael ve trevor bunların telefonlarından herkesi arıyorum ne görev geliyo ne bişey, lester michael a bi mesaj atıyor ve güneyde hacker polisler felan var onları bulmu ne diyo gidiyorum bişey olmuyor veya yanlış yeremi gidiyorum %83 de kaldım yardım edin

Geri
Yukarı