GTA 5 görüntü yırtılması

demirbilek6

Picopat
Daha fazla  
ASUS TUF GeForce GTX 1660 6 GB driverlarında 461.92 kullanıyordum bir sorun yoktu. Monitörüm 75 Hz o yüzden vsycn açıkken bile yırtılma oluyor. Fakat 466.27 en güncel driver yükleyince çok fazla yırtılma olmaya başladı. Acaba güncel driver yerine eskisine dönsem daha mı iyi olur diyorum. Bu sefer de güncel olmadığı için kasma yapabilir. Ama Valorant'ta öyle değil oyun çok güzel şekilde akıyor. 220 FPS alıyorum Full ayarlarda ne yapmalıyım önerileriniz var mı? Sadece GTA 5 içinde bu sorunu yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunun oyunun orijinalliği ile alakası yok. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve sorunsuz olan sürümü kurun.
Hocam "maalesef" bir ara Among Us oyununu korsan oynuyordum. Ekranda sayamayacağınız kadar yırtılma vardı. Orijinalini aldıktan sonra düzeldi ama. Bu yüzden sordum.

Epic Games'tan almıştım.
Hocam bunun oyunun orijinalliği ile alakası yok. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve sorunsuz olan sürümü kurun.

DDU kullanmadan kaldırılmıyor mu? Ne olduğunu bile bilmiyorum. Fakat kaldırsam bile eski sürümü kullandığım için kasma, ısınma, takılma vb. sorunlar çıkarmasın.

Epic Games'tan almıştım.

DDU kullanmadan kaldırılmıyor mu? Ne olduğunu bile bilmiyorum. Fakat kaldırsam bile eski sürümü kullandığım için kasma, ısınma, takılma vb. sorunlar çıkarmasın.

DDU kalıntı bırakmadan kaldırıyor. O yüzden önerdim. Sanmıyorum sorun çıkaracağını. Detaylı bilgi için: DDU

Nereden yükleyip nasıl yapacağımı detaylı anlatır mısın sana zahmet.

Bu rehber işinizi görecektir. İndirmek için Display Driver Uninstaller (DDU)

Geri
Yukarı