GTA 5 grafik modu önerisi

NarrowVictory

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistemim: R5 5500K, RTX 4060 OC 8 GB, 16 GB RAM.
Çok gerçekçi olsun GTA 6 gibi olsun, zorlasın sistemi, kasıp kavursun.

Maalesef, sistemi çok zorlayacak bir GTA 5 grafik modu bulunmuyor. Geneli "Gerçekçi" deyip oyuna su efekti eklemekten başka hiçbir şey yapmıyor.

Yüzde 10 grafik arttırma, yüzde 90 su efekti. O sistemi zorlayıp test etmek istiyorsanız bırakın GTA 5'i, 10 yıllık oyun artık o :D RTX 4060'lı sistem GTA 5 ile test edilmez.

Sistemim: R5 5500K, RTX 4060 OC 8 GB, 16 GB RAM.
Çok gerçekçi olsun GTA 6 gibi olsun, zorlasın sistemi, kasıp kavursun.
Ücretsiz ve kendi kullandığım bir grafik modu.

Ücretsiz ve kendi kullandığım bir grafik modu.

Resimlerine bakarak modu beğendim. Ama nasıl kuracağımı bilmiyorum. Yardım edermisiniz?

Resimlerine bakarak modu beğendim. Ama nasıl kuracağımı bilmiyorum. Yardım edermisiniz?
Open IV'yi indirin. Sonrasında GTA 5'in kurulu olduğu yer Open IV üzerinden açıp kurun. Sonrasında Open IV'yi açıp orada Asi loader vb vb. ne varsa install deyip her şeyi indirin. Sonrasında edit mode'u açıp package installer'i seçin ve dosyalar açılacak. yüklediğiniz moda tıklayın zaten Open IV'de install diye bir yer çıkacak install deyin indirecek.

Open IV'yi indirin. Sonrasında GTA 5'in kurulu olduğu yer Open IV üzerinden açıp kurun. Sonrasında Open IV'yi açıp orada asi loader vb vb. ne varsa install deyip her şeyi indirin. Sonrasında edit Mode'u açıp package Installer'i seçin ve dosyalar açılacak. Yüklediğiniz moda tıklayın zaten Open IV'de install diye bir yer çıkacak install deyin indirecek.

Teşekkür ederim. Böyle kurulduğunu tahmin etmiştim, ama yine de bir sorayım dedim. Dosyaları bozunca 110 GB indirmek işkence oluyor :)

Open IV'yi indirin. Sonrasında GTA 5'in kurulu olduğu yer Open IV üzerinden açıp kurun. Sonrasında Open IV'yi açıp orada asi loader vb vb. ne varsa install deyip her şeyi indirin. Sonrasında edit Mode'u açıp package Installer'i seçin ve dosyalar açılacak. Yüklediğiniz moda tıklayın zaten Open IV'de install diye bir yer çıkacak install deyin indirecek.

Hocam bir şey soracağım. Bu grafik modu ile uyumlu çalışan bir Mercedes, BMW vb. araba modu var mıdır?

Bende çok aradım ancak tüm modlar kaldırılmış. Sanırım bazı telif hakları vb. söz konusu oldu ve kaldırılmak zorunda kaldı hepsi. Belki bulunabilir ancak nereden bulunur bilemiyorum zor.

Bir de hocam kurarken 2 seçenek sunuyor: Oyun dosyalarına ve mods klasörüne. Hangisini seçmem gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı