GTA 5 yüksek grafik modu önerisi

volkan12q

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Epic Games'ten GTA 5'im vardı ve hikaye modunu hiç oynamamıştım, oyunu yükledim fakat grafikleri yetersiz geldi ultraya rağmen. Naturalvision Evolded diye bir mod gördüm ve çok beğendim fakat kurduğumda oyun crash verdi açılmadı, sorunu çözemedim hiçbir şekilde ve oyunun dosyaları birbirine girdi, ben de şu an sil yükle yapıyorum ve bu çok sinir bozucu, crash vermeden güzel bir grafik mod önerisi olan var mı singleplayer için.

PC özelliklerim;

-AMD Ryzen 5 5600 MPK 6 çekirdek 12 thread 3.5/4.4GHz
-Gigabyte B450M K AMD DDR4 M.2 mATX.
-Gainward GeForce RTX 4060 Ti ghost 8 GB GDDR6X 128 bıt.
- G.Skill 16 GB (2x8GB) Ripjaws V sıyah DDR4-3600MHz CL18 Dual kıt.
-MLD 500GB M300 3300/3100 MB NVMe gen 3x4 M.2 SSD.

Arkadaşlar Epic Games'ten GTA 5'im vardı ve hikaye modunu hiç oynamamıştım, oyunu yükledim fakat grafikleri yetersiz geldi ultraya rağmen. Naturalvision Evolded diye bir mod gördüm ve çok beğendim fakat kurduğumda oyun crash verdi açılmadı, sorunu çözemedim hiçbir şekilde ve oyunun dosyaları birbirine girdi, ben de şu an sil yükle yapıyorum ve bu çok sinir bozucu, crash vermeden güzel bir grafik mod önerisi olan var mı singleplayer için.

PC özelliklerim;

-AMD Ryzen 5 5600 MPK 6 çekirdek 12 thread 3.5/4.4GHz
-Gigabyte B450M K AMD DDR4 M.2 mATX.
-Gainward GeForce RTX 4060 Ti ghost 8 GB GDDR6X 128 bıt.
- G.Skill 16 GB (2x8GB) Ripjaws V sıyah DDR4-3600MHz CL18 Dual kıt.
-MLD 500GB M300 3300/3100 MB NVMe gen 3x4 M.2 SSD.
Sil yükle yapmak yerine dosyaları doğrulayabilirdiniz. Daha hızlı bir çözüm olurdu.

Mod veya modlar kurduğun zaman ve hele kurduğu mod da oyunun dosyalarını ve mod dosyaları ile yer değiştiriyor ise bu sorunlar olabiliyor.

Mesela mod içinde dxgi.dll diye bir dosya varsa ve oyun klasöründe de aynı dosya varsa ve dosyaları değiştir dediğin zaman, sürüm ile uyumlu olmadığı için veya bazı modlar ile çakıştığı için crash verebilir.

Oyunu indirdikten sonra NaturalEvolved en son sürümünü indirin. Ve direkt farklı bir mod kurmadan onu kurun.

Dosya içindeki Part One ve Part Two dosyalarını kursanız yeterli olur.

Sil yükle yapmak yerine dosyaları doğrulayabilirdiniz. Daha hızlı bir çözüm olurdu.
Dosyaları doğrulamak sadece eksik dosyaları indiriyor mevcut dosyaları değiştirmiyor?

Bir süre redux kullandım, stabil çalışıyordu ama grafik olarak sizi tatmin eder mi bilemem.
redux daha çok reshade gibi geliyor pek sevmedim

Mod veya modlar kurduğun zaman ve hele kurduğu mod da oyunun dosyalarını ve mod dosyaları ile yer değiştiriyor ise bu sorunlar olabiliyor.

Mesela mod içinde dxgi.dll diye bir dosya varsa ve oyun klasöründe de aynı dosya varsa ve dosyaları değiştir dediğin zaman, sürüm ile uyumlu olmadığı için veya bazı modlar ile çakıştığı için crash verebilir.

Oyunu indirdikten sonra NaturalEvolved en son sürümünü indirin. Ve direkt farklı bir mod kurmadan onu kurun.

Dosya içindeki Part One ve Part Two dosyalarını kursanız yeterli olur.
kendi sitesinden indirdim zaten son sürümdür heralde, sırasıyla part one part two kurdum zaten ekstraları kurmadım bile ama crash verdi yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı