GTA 5 GTX 770 Performansi

OkanGüclü

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar Merhaba bügün yani Sali günü billiyorsunuz ki GTA 5 cikti. Bende zaten Ön-Siparis verip almistim. Bu konuyu neden actim? Cogu kisiler "Benim PC GTA V kaldirirmi" diye konu aciyorlardi tabi benim bütün ekran kartlarini test etmek gibi derdim yok sadece GTX 770 in Performansini gösterecegim. Ki bu birazcik da olsa GTX 770 sahiplerinin gönlünü rahatliyabillirim. Akici bir sekilde oynatabilliyorsunuz merak etmeyin :LOL:

Graphics kismindaki bütün hersey acik sadece MSAA 2x.
Advanced Graphics diye kisimda var bunlarda ise Daha fazla distance felan onlarda hepsi on ve full acik!

FPS: 30-45

Simdi inanmiyacaksiniz VRAM limiti var diye hemen cevabimi veriyim: Arkadaslar Graphics kisminda VRAM limitini kaldirabilliyorsunuz 3.5 GB kadar geldi benim yazdigim ayarlarda ama nedense hic bir sekilde shuttering felan görmedim gercekten hani akici bir sekilde oynatabilliyorsunuz

MSAA kapali olsa kac FPS olur diye sorarsaniz 40-50 FPS diyebillirim.

Not: Sizin isteginizle Video ekliyebillirim :LOL:

Not2: Steamden beni ekliyebillirsiniz Isim: TheOkanGuclu beraber oynariz belki ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı