GTA 5 güncelleme sonrası açılmıyor

iAlp03

Decapat
GTA 5'i Epic Games'ten oynuyordum, bugün bilgisayarı açınca GTA 5'e güncelleme gelmişti Epic Games açılır açılmaz kendisi otomatik başladı zaten. Güncelleme bittiğinde oyunu açmaya çalıştım oyun açıldı ama hikaye moduna girmeye bastığım her seferinde oyun aniden kapanıyor. Online'ı deneyemiyorum Türkçe alt yazı modu olduğundan ban riski var Online'ın. GTA 5'e ve Rockstar Games'in .exeli dosyalarını yönetici olarak çalıştır diye ayarladım oyun açılmamaya başladı. Rockstar Games'tekilerde zaten var diye onlardan 1aldım sadece GTA 5'de yönetici olarak çalıştırı açık bıraktım yine oyun açılmıyordu error veriyordu. Hepsini kapatınca da normal haline döndü oyunu açıp hikaye moduna basınca hikaye modu yükleniyor deyip oyun kapanıyor. Bilgisayarı resetlemeyide denedim oda çalışmadı, Driver'larımda güncel. Ne yapmalıyım?

Yeni güncellemeden sonra bende aynı sorunla karşılaştım. Yamayı sildim yeniden yüklemeyi denedim ama hata veriyor. Ya oyunu yamasız oynayacağız ya da yeni yamanın çıkmasını bekleyeceğiz. Bizlik bir durum yok yani.

Yeni güncellemeden sonra bende aynı sorunla karşılaştım. Yamayı sildim yeniden yüklemeyi denedim ama hata veriyor. Ya oyunu yamasız oynayacağız ya da yeni yamanın çıkmasını bekleyeceğiz. Bizlik bir durum yok yani.
Anladım eğer kullanılabilen yama yoksa online geçmeyi düşünüyorum ben hikayenin bir mantığı kalmaz anlamadıktan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı