Güncelleme sonrası GTA 5 oynayamıyorum

ereenx

Centipat
Ya yeter ya yeter, yeter. Kaç yıldır bu oyunu oynamak için bekliyordum. :D Epic Games sağ olsun bedava da yaptı ve GTA Online'a Yaz Update'ti geldi ve içine etti. Şu update yüzünden 3 ay falan olmuştur GTA 5 oynayamıyorum arkadaşlar! Tamam bir YouTube videosunda çözümünü buldum sayılır bu sorunun, aygıt yöneticisine giriyoruz görüntü bağlaştırıcılarına girdiğimizde orada bize 2 tane ekran kartı çıkması lazım, birisi normal olan diğeri ise Intel Core olan. Intel Core olanı devre dışı bırakıp sorun çözülüyordu ama bende o Intel Core olan ekran kartı çıkmıyor. :D Ne yapabilirim arkadaşlar bu sorunun çözümünü bulmak için bana cevap verirseniz beni çok çok çok mutlu edersiniz. Şimdiden hepinize teşekkürler. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam bir YouTube videosunda çözümünü buldum sayılır bu sorunun, aygıt yöneticisine giriyoruz görüntü bağlaştırıcılarına girdiğimizde orada bize 2 tane ekran kartı çıkması lazım, birisi normal olan diğeri ise Intel Core olan. Intel Core olanı devre dışı bırakıp sorun çözülüyordu ama bende o Intel Core olan ekran kartı çıkmıyor.
Süper çözüm bulmuşsun. O zaman şöyle yap, Intel HD Graphics'i devreye sok. Sonra devre dışı bırak. Nasıl?

Ya arkadaşım her sorun aynı değildir. Sende dahili GPU devre dışı ise demek ki sorunun başka. Şu sorunu yaz da fikir yürütelim. Yoksa böyle deli divane dolaşırsın ortalıkta.

Süper çözüm bulmuşsun. O zaman şöyle yap, Intel HD Graphics'i devreye sok. Sonra devre dışı bırak. Nasıl?

Ya arkadaşım her sorun aynı değildir. Sende dahili GPU devre dışı ise demek ki sorunun başka. Şu sorunu yaz da fikir yürütelim. Yoksa böyle deli divane dolaşırsın ortalıkta.

Tamam niye bu kadar kızıyorsun ki abicim? :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı