GTA 5 Hala Almaya Değer mi?

GTA 5 Satın Almaya Değer mi?

• Evet.

Oy: 10 76,9%
  • Hayır.

Oy: 3 23,1%

• Oy verenlerin toplamı
    13

Technoooo

Kilopat
Selamlar arkadaşlar,
Steam indirimleri gelmişken GTA 5 almak istiyorum. Offline bir süre sonra sıkıyormuş, Online'da da hile varmış (Para hilesi genellikle) fakat bu hileler bizim oyunumuzu pek de etkilemiyor sanırım. Oynayan arkadaşlarım var, kimisi 90 TL'ye değer al diyor kimisi alma diyor ''Hileler var, bir süre sonra sıkıyor vs.''. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Al derim bence. Çünkü hile açanların çoğu kısa sürede banlanıyor. Ve online kolay kolay sıkmıyor hele arkadaşlı gayet eğlenceli oluyor eyer alırsan oyunda yardımcı olurum sana.
Teşekkür ederim. Çevremde oynayan sürü ile arkadaşım var. Adamlar işin kurdu olmuş resmen, Ben de almayı düşünüyorum.Yazan arkadaşlar olur diye biraz daha bekleyeceğim. Herkesin görüşünü almak isterim açıkçası.

GTA 6'yı mı bekleyeceksiniz? Hile varda sen yapmaz isen eğlenceli oluyor. Arkadaşlarınla soygunlar yapmak çok eğlenceli. İndirimde iken al derim.
Yok ben yapmam, pek girmem o işlere. Çevremde oynayan bayağı arkadaşım var. Almayı düşünüyorum bende. Teşekkür ederim yorumunuz için. :)

Geçen yaz indiriminde çok ucuza almıştım 8.000.000 para ile birlikte ama online çok oynamadım. Hikaye kısmı çok güzel. Online oynamak isteyen +18 yaş arkadaşlara duyurulur. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı