Çözüldü GTA 5 HD Low End grafik modu FPS arttırır mı?

• Konuyu başlatan TH6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 975
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TH6

Decipat
RAM
6GB RAM
Ekran kartı
Nvidia GeForce 610M 1GB (Laptop)
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-2450M CPU @ 2.50GHz (Laptop)
Merhaba arkadaşlar. GTA 5'i 20-25 FPS açan bir bilgisayarım var. Bu mod kurularak 40 FPS'e çıkarılabilir mi? Bir mod buldum grafikleri yükseltiyor ama FPS'ide yükselttiğini iddia ediyor. MOD: HD Low End
Birde oyun dosyalarından değiştirmek var o nasıl oluyor veya dosyayı değiştirdiğim için ban yer miyim?

Çözüm
Peki sadece shadowu 0 yapsam olur mu?
Evet sadece Shadows değerini 0 yapın.
Siz zaten bakmışsınızdır ama yinede yazayım, çözünürlüğünüz kaç? eğer çok kasıyorsa 800x600 yapıp 16:9 ayarlaryın, hoşunuza gitmez ise 1024x768 16:9 yapın. En büyük FPS arttıran ayar Shadows değerini 0 yapmaktır.
Merhaba arkadaşlar. GTA 5'i 20-25 FPS açan bir bilgisayarım var. Bu mod kurularak 40 FPS'e çıkarılabilir mi? Bir mod buldum grafikleri yükseltiyor ama FPS'ide yükselttiğini iddia ediyor. MOD: HD Low End
Birde oyun dosyalarından değiştirmek var o nasıl oluyor veya dosyayı değiştirdiğim için ban yer miyim?
Dene ve kendin gör.

Belgelerim > Rockstar Games > GTA V > settings içerisindeki Shadows değerini 0 yapıp, birde bu şekilde deneyin FPS niz ne kadar artacak. Bu mod oyun dosyalarına müdahale ediyorsa ban yersin.

Peki sadece shadowu 0 yapsam olur mu?
Evet sadece Shadows değerini 0 yapın.
Siz zaten bakmışsınızdır ama yinede yazayım, çözünürlüğünüz kaç? eğer çok kasıyorsa 800x600 yapıp 16:9 ayarlaryın, hoşunuza gitmez ise 1024x768 16:9 yapın. En büyük FPS arttıran ayar Shadows değerini 0 yapmaktır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı