GTA 5, hem Epic'te hem de Steam'de varsa Online oynanabilir mi?

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games ve Steam aynı maile bağlı. Normalde GTA 5'i hep Steam'den oynadım fakat Epic'deki GTA 5'i hiç ellemedim. Sorum şu: Epic hesabını arkadaşıma versem ve birlikte Online girsek sorun yaratır mı? Yoksa iki ayrı hesap gibi gözüküp ikimizde beraber oynayabilir miyiz?

GTA 5 Social Club hesabı gerektirdiğinden dolayı arkadaşınız kendi bilgileri ile kendisine farklı bir Social Club hesabı oluşturursa oynayabilirsiniz.

Epic Games ve Steam aynı maile bağlı. Normalde GTA 5'i hep Steam'den oynadım fakat Epic'deki GTA 5'i hiç ellemedim. Sorum şu: Epic hesabını arkadaşıma versem ve birlikte Online girsek sorun yaratır mı? Yoksa iki ayrı hesap gibi gözüküp ikimizde beraber oynayabilir miyiz?

Olmaz bence ama istersen Steam'ın veya Epic Games'in mailini değiştir bir de Social Club hesabı farklı olmazsa olmaz.

(Yanlış bilgi verebilirim düzeltirsiniz.) Online oynuyabılırsınız ama Social Club hesabınız farklı olması lazım yoksa oynayamazsınız.

Cevap verenlere teşekkürler Epic'in mailini değişip yeni Social Club hesabı açmak mantıklı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı