GTA 5 Hikaye Modunda Çalışmayı Durdurdu Hatası

Elysiony

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Tarih
Arkadaşlar benim zamanında GTA5 orijinal aldığım "Teknosa'dan" oyunun aktivasyon kodunu eski bilgisayarımda kullandım. Sonra yeni bir laptop aldım diğerini format atıp sattım. CD'leri tek tek yükledim giriş yaptım fakat aktivasyon kodu kullanılmış yazıyordu. Tek kullanılmalıkmış, yeni aktivasyon kodu alsam çok pahalı. Ben de crack dosyası buldum indirdim. Oyunu hikaye modundan oynarken bir anda çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Çözüm nedir? Başka mı crack bulmam gerekiyor?

Social Club sitesine girdikten sonra orada hesabına GTA 5 tanımlı olup olmadığını kontrol et.
Tanımlı ise siteden oyunu indirme bağlantısı olacaktı. Oradan indirip kurman gerekebilir.
Ekran Görüntüsü (4).png

Social Club sitesine girdikten sonra orada hesabına GTA 5 tanımlı olup olmadığını kontrol et.
Tanımlı ise siteden oyunu indirme bağlantısı olacaktı. Oradan indirip kurman gerekebilir.
Eki Görüntüle 280389
İnternet bağlantım kötü genellikle oyunları DVD alırım. İndirmez yani dayanamaz 60GB'a.

Kutudaki aktivasyon kodunu siz kullanmadınız mı? Hangi hesapta kullandıysanız o hesaptan oynayabilirsiniz. Kurulum yaptıktan sonra hesabınıza giriş yapın. Oyun sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Kodu girdiğiniz hesaptan giriş yaptığınızdan emin olun. Kodu tekrar girmeyin. Profilinize tıklayın. Karşınızda GTA V gözükmesi lazım.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı