GTA 5 Hile İtirafı

Merhaba arkadaşlar,

Bundan yaklaşık 1 hafta önce kadar kimseyi rahatsız etmeden ( başkalarının oyununa müdahale etmeden ) para hilesi yaptım. Dozunu abartıp 300 milyon dolar kadar para hilesi yapmışım. Ben bu durumdan çok rahatsızım keşke yapmasaydım diyorum. Ban falan yemedim doğrusu yemek de istemiyorum. Ama dediğim gibi manevi anlamda çok rahatsız ediyor ve her an ban yiyecekmiş korkusu oluşuyor.

Acaba Rockstar Games'e bu durumu açıklasam hesabımı tümden sıfırlarlar mı yoksa sınırsız ban mı yerim? Mantıklı bir cevap bulamadım kafamda bu yüzden buraya yazma gereği duydum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Bak oyunda karakter değiştirme diye birşey var bildiğim kadarıyla eğer 100.000 dolar verip yeni karakter yaparsan paran ve levelin sıfırlanır. [emoji2]

Bak oyunda karakter değiştirme diye birşey var bildiğim kadarıyla eğer 100.000 dolar verip yeni karakter yaparsan paran ve levelin sıfırlanır. [emoji2]

Hayır dostum. 100.000 dolar ile karakterinin şeklini değiştirebiliyorsun sadece. Ek olarak aynı hesaba ait başka bir karakter daha açılabiliyor fakat o, 1. karakterden bağımsız.

Keyfini çıkart paranın, sen hile kullandığını Rockstar'a itiraf edip paranın geri alınmasını da istesen onlar seni yine banlayacaklar. Belki ileride ban yemezsin ama ilk banda uyarı banı atılıyor yani geçici, ikinci ban sınırsız oluyor. Ban yemezsende keyfini çıkart.

Ortada rahatsız olunacak bence hiçbir şey yok, Rockstar'a mı acıyorsunuz Allah aşkına...

Adamlar bilerek oyundaki her şeyi çok pahalı yapıyor, hakkınızla her şeyi almaya kalksanız sonunuz Bakırköy olur sanırım. Bunun sebebi ise oyunculara shark card satmak. Shark card'lar da çok ucuz değil ve en pahalısını bile alsanız bir işe yaramıyor. Sanırım oyundaki her şeyi satın alabilmek için bugünün parasıyla gerçek para ile 10.000 TL gibi bir para harcamanız gerekiyor. Emeğinizle ise her şeyi kasmak imkansıza yakın. Her görevi sıkılmadan kim bilir kaç kere oynamak gerekiyor? Heist, Heist, Heist bir yere kadar... GTA Online, F2P mantığında ilerliyor yani kısacası.

Hayır dostum. 100.000 dolar ile karakterinin şeklini değiştirebiliyorsun sadece. Ek olarak aynı hesaba ait başka bir karakter daha açılabiliyor fakat o, 1. karakterden bağımsız.
Evet bende onun gibi birşeyden bahsetmeye çalışıyordum. Tam olarak bilmiyorum ama öyle birşey olduğunu biliyordum.

Merhaba arkadaşlar,

Bundan yaklaşık 1 hafta önce kadar kimseyi rahatsız etmeden ( başkalarının oyununa müdahale etmeden ) para hilesi yaptım. Dozunu abartıp 300 milyon dolar kadar para hilesi yapmışım. Ben bu durumdan çok rahatsızım keşke yapmasaydım diyorum. Ban falan yemedim doğrusu yemek de istemiyorum. Ama dediğim gibi manevi anlamda çok rahatsız ediyor ve her an ban yiyecekmiş korkusu oluşuyor.

Acaba Rockstar Games'e bu durumu açıklasam hesabımı tümden sıfırlarlar mı yoksa sınırsız ban mı yerim? Mantıklı bir cevap bulamadım kafamda bu yüzden buraya yazma gereği duydum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Vicdanın rahat olsun herkes yapıyor o oyunda para kasmak ömür istiyor.

Yaptıysan yaptın ne olacak? Rockstar Games firmasının yaptıklarına karşı iyi bile yaptın. Bir araç almak için zorla para yatırmaya zorluyor. Uçak alacaksın yok efendim ondan önce garaj al, garaj alacaksın yok efendim ondan önce ceo ol, ceo olacaksın ondan önce için şirket aç vesayre vesayre... Tamam bu oyunda çok büyük emek var bunu herkes gibi bende kabul ediyorum ve etmeliyim. Fakat sende az düşünceli olacaksın bu kadar para yatırmaya zorlayan bir sistem çok yanlış.

Gta 5 ilk çıktığında hile yapmıştım hala başındaki 4 duruyor o derece yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı