GTA 5 hile üzerime para yağdırdı

ClickClickBumBe

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Bu fotoğrafı çektikten dakikalar sonra bir beyzbol topu oldum. Daha sonrasında yaklaşık 4M para verdi bana.

Maze bank kadar büyük bir UFO çağırdı, beraber bindik ve beni gezdirdi tam bir manyak.

Sonrası 6-7 motordan oluşan bir transformers yarattı ona da bindirdi.

Sorun şu, bu parayı maze bank hesabıma atmadım ve bir ton silah aldım, üstüne para kaldı. Sizce ban yer miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20200601_165819.jpg
    IMG_20200601_165819.jpg
    834,4 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleyen: Moderatör:
Hile yapan karşıdaki kişi mesela arkadaşın suçu yok. Böyle olmasına rağmen ban yemesi haksızlık olmaz mı?
Adam fake hesap ile kendisine para göndermeye çalışıyor olabilir diye düşünürler büyük ihtimalle. Parayı alıp direkt yapımcıya haber verseydi suçsuz olacaktı.

Bu fotoğrafı çektikten dakikalar sonra bir beyzbol topu oldum. Daha sonrasında yaklaşık 4M para verdi bana.

Maze bank kadar büyük bir UFO çağırdı, beraber bindik ve beni gezdirdi tam bir manyak.

Sonrası 6-7 motordan oluşan bir transformers yarattı ona da bindirdi.

Sorun şu, bu parayı maze bank hesabıma atmadım ve bir ton silah aldım, üstüne para kaldı. Sizce ban yer miyim?
Yiye de bilirsin, yemeye de bilirsin.

@301230 Hile yapanlar banlansın tamam da ben mesela oyundayım adam geldi bana para verdi bir şey yaptı ben neden banlanıyorum ki?
Adam fake hesap ile kendisine para göndermeye çalışıyor olabilir diye düşünürler büyük ihtimalle. Parayı alıp direkt yapımcıya haber verseydi suçsuz olacaktı.
Başıma böyle bir şey gelirse ne yapacağım peki söyleyebilir misiniz? İki gereksiz insan yüzünden neden benim hesabım banlansın.

@301230 Hile yapanlar banlansın tamam da ben mesela oyundayım adam geldi bana para verdi bir şey yaptı ben neden banlanıyorum ki?
@Ribozom'un da dediği gibi, "Kendine yan hesaptan para atıyor." algısı var Rockstar Games'te, yoksa cidden parayı alan kişinin ban yemesi çok saçma.

Başıma böyle bir şey gelirse ne yapacağım peki söyleyebilir misiniz? İki gereksiz insan yüzünden neden benim hesabım banlansın.
Adamı oyun içinden raporlayacaksın. Raporu atarken durumu belirt ve garanti olsun diye e-posta gönder.

Adam beni beyzbol topu yaptı, bir de Türk bu arada. Kendisinin ... Şeyini yerim yazmamı istedi. Anladınız siz ... Bir organ. Daha sonra arabayla vura vura gezdirdi beni, deneyim kötüydü.

Çok kötü anlar yaşadım bence parayı hak ediyorum. 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcıyı raporlamalı, eğer para geldiyse asla harcamamalı, ve ban yememek için, aldığınız miktarı Rockstar Destek'e yazıp ticket almalısınız. Rockstar Destek çok iyi çalışıyor, sorununuz en geç 1 hafta içinde çözülür. Ben RGSL hesabımı, tam 1 hafta içinde kurtarmıştım.

Geri
Yukarı