GTA 5 Home yerinden kimseye davet atılmıyor

mustafa ejder

Femtopat
Daha fazla  
Playlist gireceğimiz zaman Home yerinden arkadaş ekliyoruz. Eskiden davet gönderebiliyordum ve join atabiliyordum ama artık ne join atabiliyorum ne de davet edebiliyorum bu sorunu bilen varsa çok makbule geçer <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Join butonu gözükmüyor mu?

Yok kanka ne join butonu gözüküyor ne de playliste girdiğimde davet butonu gözüküyor sadece aktif olarak gözüküyor

Playliste davet etmek için soldaki menüden davet göndermen gerekiyor. Home sadece aynı sunucuya girmek için kullanılıyor.

Playliste davet etmek için soldaki menüden davet göndermen gerekiyor. Home sadece aynı sunucuya girmek için kullanılıyor.
Senin dediğin telefondan gönderilen davet ben direk social clup'den davet göbdermeyi söylüyorum bizim arkadaşlar oyundayken veya playlist lobisindeyken bana home den davet atıyorlar ama ben kimseye atamıyorum

Senin dediğin telefondan gönderilen davet ben direk social Club'den davet göbdermeyi söylüyorum bizim arkadaşlar oyundayken veya playlist lobisindeyken bana Home'den davet atıyorlar ama ben kimseye atamıyorum

Benim bildiğim bir görev veya etkinlik açtığın zaman menüdeki my friends yerinden davet gönderiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı