GTA 5 İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Eğer işlemci i3 4170 veya üstü ise o monitörle en çok GTX950 ve GTX750 Ti uygun olur. GTX750 Ti ile o çözünürlük ile ot kalitesi hariç ve advanced graphics hariç hepsini Very High'da +30fps alırsın. GTX950 daha çok performans verir.

R 7 370 online oyunlar için tercih edilen br ekran kartıdır normal ayarlarda 40 fps alırsın. Gtx 750 ti da Gta V oynadım ve yüksek ayarlarda 35-40 fps aldım bana sorarsanda gtx 750 ti derim.

kullanırsın ama paranı çöpe atmış olursun White Quad HD oynatabilecek bir kartı düşük bir ayarda oynatmak zorunda kalırsın bu yüzden ekran kartın coşar ve işlemcin çok yorulur işlemcin iyi değilse darboğaz yapması muhtemeldir. Alacaksan White Quad HD monitör alıp yanına GTX 970 alırsan muhteşem bir bilgisayarın olur.İşlemci modelini belirtirsen yardımcı olabilirim ama iyi bir monitörün yoksa almamalısın

kullanırsın ama paranı çöpe atmış olursun White Quad HD oynatabilecek bir kartı düşük bir ayarda oynatmak zorunda kalırsın bu yüzden ekran kartın coşar ve işlemcin çok yorulur işlemcin iyi değilse darboğaz yapması muhtemeldir. Alacaksan White Quad HD monitör alıp yanına GTX 970 alırsan muhteşem bir bilgisayarın olur.İşlemci modelini belirtirsen yardımcı olabilirim ama iyi bir monitörün yoksa almamalısın
Evga GTX970 SuperClock ACX 2.0 kullacağım, işlemcim ise 6600k olacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı