GTA 5 İçin RAM ve Ekran Kartı Tavsiyesi

Arkadaşlar siz iyi misiniz ? 775 pin barındıran sokete 1151 soket işlemci tavsiye ediyorsunuz ? O anakartın sitesinde 4 çekirdekli işlemcileri desteklemez yazmış, o konuda tartışmalı. O sisteme yatırım yapılmaz, yatıracağın para ile sistem dizersin :)

Arkadaşlar siz iyi misiniz ? 775 pin barındıran sokete 1151 soket işlemci tavsiye ediyorsunuz ? O anakartın sitesinde 4 çekirdekli işlemcileri desteklemez yazmış, o konuda tartışmalı. O sisteme yatırım yapılmaz, yatıracağın para ile sistem dizersin :)
500 TL'ye sistem ? Ayrıca Xeon E5450 de 775 soket. Ayrıca Xeon işlemci de destekliyor.

R7 250X'e baktım işimi görebilir GTA V PUBG gibi oyunları kaldırıyor herhalde. İşlemciyi de güçlendireğim. Daha önce sistem toplama konusu açmıştım ancak 3. Açışım oldu yine alamadım. Tam olarak kesinleşirse açabilirim ancak dolar yüksek malum. Normalde GTX1060'lı bir sistem topluyorum. Bu idarelik öyle pek bir şey de beklemiyorum zaten bunları aldıktan sonra da satarım bir 300-400 liraya işimi görürler. @Ali129 Tavsiyen için teşekkürler.

@umutcan_erol iyiymiş hocam :D o kadar RAM'a biraz saçma ama aynısı benim laptopta 610M olarak var ekran kartının bir işe yaramıyor :D
Rica ederim. R7 250x'i bizzat kendim kullandım. Tam bir F/P ürünü. PUBG ve GTA V gibi oyunlarda seni idare edecektir.

Ana karta dikkat etmemişim :/

Core 2 Quad destekliyor anakartı.

500 TL'ye sistem ? Ayrıca Xeon E5450 de 775 soket. Ayrıca Xeon işlemci de destekliyor.

İntel G4560 ve uyumlu anakart alabilir. Bunları alırsa sistemi daha güncel ekran kartlarıyla darboğaz yapmaz.

Neden 775 pinli bir işlemci alsın ? Bu sistemle benim ekran kartsız ve düşük bellekli sistemimden sadece biraz daha fazla performans alabilir. Ben 530 liraya dizdim kendi kasamı, CS : GO oyununda 35-60 fps alıyorum.

1920x1080p çözünürlükte düşük ayarlarda 35 FPS.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı