GTA 5 İçin MSI, Asus GTX 970 veya GTX 980?

efecinyor

Hectopat
Daha fazla  
Beyler ben GTA V icin ekran kartı alıcam da MSI GTX 970, Asus GTX 970 veya GTX 980'de olabilir. Arasında kaldım. Son tercihiniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğiniz bütün kartlar GTA 5'i high/very high ayarlarda akıcı bir şekilde oynamanız için yeterlidir. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa, kesinlikle GTX 980 tercih etmelisiniz.

Bence GTX 970. Aradaki farkla bir GTX 960 alınır, ama o kadar performans artışı yok gibi iki kart arasında. Bundan sonra ekran kartı üretilmeyecek gibi bir şey de yok sonuçta ve bu meretler eskiyorlar. GTX 970, GTX 780'den iyi olduğuna göre, en tepeden kart almak gereksiz. 1 2 nesil sonra satılıp tekrar güncel bir kart alınabilir. Alınmayacak olsa bile yine de gereksiz bence.

Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün GTX 960'ı GTA 5 te denedikleri video vardı. Videoyu izlemenizi öneririm. GTX 960 ile ne kadar zorlasalar da 60 FPS nin altına inmedi. Bence GTX 980 gereksiz. Verdiğiniz fiyat farkı kadar performans alamazsınız.

GTX970 kullanıyorum çok memnunum ve GTX980'e kıyasla verdiğiniz parayı çok daha hak ettiğini düşünüyorum.
Bu arada bence MSI al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı