GTA 5 için yeni hesap açmak

Ramiz çakır

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, GTA 5 oyundan perma ban yemiştin 2 ay önce ve oyunu Epic'ten almıştım perma ban yediğim için artık GTA 5 oynayamıyordum ban nasıl kaldırılır filan nette araştırıyordum fakat tabii ki de böyle bir şey yoktu fakat şunu buldum Rockstar Games Social Club hesabını silmeyi talep ettim ve mail geldi hesap silme işlemi 1ay sürecek dedi bende kabul ettim ve 34. Gün bir tane daha mail geldi hesabım silinmişti ve sonra Epic'ten oyunu açmaya çalıştım ve beni Rockstar launcer'a yönlendirdi açtı ve otomatik yeni hesap oluştur dedi ve bende oluşturdum ve oyuna girebildim gerçekten çok garip şimdi bu oyunun açığı mı anlamadım ben bu işi?

Hayır, bu herhangi bir açık değil. Sahip olduğunuz mevcut Social Club ID'sinden vazgeçip yeni bir ID alıyorsunuz, yaptığınız işlem sonucunda da eski ID'nize bağlı olan karakteriniz ve statüleri siliniyor. Siz de sıfırdan başlıyorsunuz.

Hayır, bu herhangi bir açık değil. Sahip olduğunuz mevcut Social Club ID'sinden vazgeçip yeni bir ID alıyorsunuz, yaptığınız işlem sonucunda da eski ID'nize bağlı olan karakteriniz ve statüleri siliniyor. Siz de sıfırdan başlıyorsunuz.

Peki bu bir daha asla GTA 5 satın aldırmaz yani ücretsiz bir şekilde bandan kurtulmuş oluyorum.

Geri
Yukarı