GTA 5 ile GTA 5 Premium Edition farkı ne?

DorukISHere

Centipat
Yer
Türkiye/İstanbul/Beylikdüzü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Bilgisayar
Marka Adı: Hewlett-Packard HP Compaq dx2300 Microtower
İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 Ultimate (x64) Build 7601
Hizmet paketi: Service Pack 1
İşlemci Adı: Intel Celeron D 346
CPU Marka Adı: Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT
Grafik Belleği: 512 MBayt of DDR2 SDRAM
RAM: 3 GB DDR2 SDRAM
Anakart Modeli: MSI 0A90
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam ileride yeni bilgisayar almak istiyorum ve Steam'dan GTA 5 almayı düşünüyorum ama bir kısımda takıldım GTA 5 ile GTA 5 Premium Edition farkı nedir? Ya da GTA 5 te olan özellikler GTA 5 Premium Edition da da o özellikler dahil ayriyeten üstune farklı özellikler mi var? Bilen arkadaşlar yazabilir mi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
GRAND THEFT AUTO V: PREMIUM EDITION Grand Theft Auto V: Premium Edition içeriğinde Grand Theft Auto V deneyiminin tamamı ile birlikte, sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online'a ve The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler's Run, Bikers gibi mevcut içerikler ve oyun yükseltmelerinin tümüne erişim bulunuyor.

Steam'de şuan sadece GTA 5 Premium Edition satılıyor zaten. Premium edition'da GTA Online'de 1M Dolar, Ücretsiz arabalar ve ücretsiz mekanlar veriyor fark bu.

Arkadaşlar selam ileride yeni bilgisayar almak istiyorum ve Steam'dan GTA 5 almayı düşünüyorum ama bir kısımda takıldım GTA 5 ile GTA 5 Premium Edition farkı nedir? Ya da GTA 5 te olan özellikler GTA 5 Premium Edition da da o özellikler dahil ayriyeten üstune farklı özellikler mi var? Bilen arkadaşlar yazabilir mi :)
Premium Edition'da fark ekstra para arabalar vs. şeyler veriyor indirime girince alınabilir, normal fiyatında alınmaz 2 sene sonra yenisi çıkıcak zaten. Ama şuan bile harika bi oyun GTA V.

GRAND THEFT AUTO V: PREMIUM EDITION Grand Theft Auto V: Premium Edition içeriğinde Grand Theft Auto V deneyiminin tamamı ile birlikte, sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online'a ve The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler's Run, Bikers gibi mevcut içerikler ve oyun yükseltmelerinin tümüne erişim bulunuyor.
Çok sağ olun tamamı ile beraber bir sürü içerik var gerçekten tekrardan teşekkürler.

Hepinize teşekkür ederim hocalarım.

Geri
Yukarı