GTA 5 PC Premium Edition mı? GTA 5 PS4 mü?

Weekly double money eventleri sıkıca takip edip kendi yararınıza kullansanız hilesiz çok da rahat hesap kasarsınız. Şuan kullandığım hesabı 3 hafta önce açtım ve full bunker, ofis, vehicle warehouse, warehouse, motor club, coke, nightclub vb. bir sürü şeyim var. Araba için para harcamak isteyen varsa şuan 400k'ya Zentorno alabilir.

PS4'e cikan trainer hilelerde IP adresinden tut sunucudan banlamaya kadar hile var. PS4 daha kotu.
Bilgi sahibi olmadığımız konularda yorumda bulunmayalım lütfen. PS4 kapalı kaynak kodlu bir işletim sistemine sahip. PC platformu gibi değil. Dolayısı ile konsollarda ve konsol oyunlarında illegal yazılımlar ile hile yapmak mümkün değil.

45 değil 75gb iniyor ama gta yı pc de rx 580 ile 60fps anca alıyorum eskiden ps 4 üm vardı ve pc ultra ile ps4 arasında hiç bir fark yok hatta ps4 te daha çok oyuncu var bana kalırsa ps4 te gta daha eğlenceli

Ben olsam PS4 için satın alırdım, PC sürümünde hileye ulaşmak o kadar kolay ki oyuncuların %99.9'u hile kullanıyor. Bir de hileciler ev ve araba almak aşırı zor gibi kendince bahane uydurmuşlar. Aşırı zor filan değil, oyundaki en pahalı evi ve arabayı almak zorunda değilsin. PS3'de oynarken çok da büyük emek harcamadan Zırhlı Kuruma, Zentorno ve Heist için apartman satın almıştım.

Çok fazla online oynamayacaksan PC içinalmanı öneririm ziya araba veya çeşitli modlarla çok daha eğlenceli oluyor ama online lobilerde hemen herkes hile olduğu için ciddi deathmatch, heist gibi aktiviteler için adam bulamazsın. Ben PS3'e almıştım ilk çıktığında, hile yapmadan da eğlenerek para kasılıyor, 2-3 arkadaşın varsa PS4 için al

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı