Çözüldü GTA 5 ilerisi bulanık gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akonftt

Decapat
Benimki de aynı böyle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama NVIDIA kullanmıyorum, AMD Crimson var. Ayarlardan ne yaptıysam olmadı. Yürüyünce çizgi var, ilerisi bulanık. Bizim olduğumuz taraflar net.

Çözüm
Sağ olun yardımlarınız için. Oyunun çözümünü kendim buldum AMD Crimson driver vardı onu kaldırdım software yükledim. Sonra oyuna girdim gölgelendirme kalitesini yüksek yaptım filtrelemeyi 16X yaptım düzeldi aynı ayarı AMD 3D ayarlarına GTA 5'i de ekleyerek 16X yaptım oyuna girdiğimde çok şükür her taraf net oldu :)
Oyunun Grafik ayarlarından ''Post FX'' en düşük seviyeye çekin.
FXAA, Motion Blur ve Depth of Field ayarlarının kapalı olduğundan emin olun.
Ayriyeten bazı oyunların FPS kaybı yaşanmaması için kullanıcının bakmadığı alanların görüntüsünü işlemediğini unutmayın.

Nvidia ya da AMD hangi ekran kartı kullanıyorsanız. Ayarlarının varsayılan değerde olduğundan emin olun.

Sağ olun yardımlarınız için. Oyunun çözümünü kendim buldum AMD Crimson driver vardı onu kaldırdım software yükledim. Sonra oyuna girdim gölgelendirme kalitesini yüksek yaptım filtrelemeyi 16X yaptım düzeldi aynı ayarı AMD 3D ayarlarına GTA 5'i de ekleyerek 16X yaptım oyuna girdiğimde çok şükür her taraf net oldu :)

Çözüm
Oyunun Grafik ayarlarından ''Post FX'' en düşük seviyeye çekin.
FXAA, Motion Blur ve Depth of Field ayarlarının kapalı olduğundan emin olun.
Ayriyeten bazı oyunların FPS kaybı yaşanmaması için kullanıcının bakmadığı alanların görüntüsünü işlemediğini unutmayın.

Nvidia ya da AMD hangi ekran kartı kullanıyorsanız. Ayarlarının varsayılan değerde olduğundan emin olun.
sağol işe yaraadı

merhaba benimde oyun ilk başta yüklenirken cam kırılıyor ve polis siren sesleri geliyor ya o kısım çok bulanık bozuk ve kötü görünüyor çözümü ne olabilir cevaplarsanız sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı