GTA 5 indirimde alınır mı?

Alınır. Online da oynarım dersen tadından yenmez.

Bu GTA'yı bir ben Online oynayamıyorum sanırım. 2 yıl önce Online'da bağlantı kopması, oyundan atma vs. sorunlar yüzünden silmiştim, dün gece tekrar indirdim bir türlü oyuna girmiyor dakikalarca yükleme ekranında bekletiyor ( SSD'ye kurulu ). En sonunda girmeyi başardım onda da sürekli ekranı öne çekiyor. Fareyi çeviriyorum otomatik düzeltiyor. Arkadaşla girelim diye indirdik ama olmadı maalesef.

Hocam oyunun normali 1000 lira. Zamnlansa 1500 olsa ne olacak. Arkadaş "neden almadım ya" diyecek. Bu fiyata gayet de alınır.
Bence mantıksız.
Bu GTA'yı bir ben Online oynayamıyorum sanırım. 2 yıl önce Online'da bağlantı kopması, oyundan atma vs. sorunlar yüzünden silmiştim, dün gece tekrar indirdim bir türlü oyuna girmiyor dakikalarca yükleme ekranında bekletiyor ( SSD'ye kurulu ). En sonunda girmeyi başardım onda da sürekli ekranı öne çekiyor. Fareyi çeviriyorum otomatik düzeltiyor. Arkadaşla girelim diye indirdik ama olmadı maalesef.
Remake versiyonu yakında gelir. 😆

Almayın hocam Online oynamak için alacaksan degmez hile ve kötü sunucular var giriş yapmak bazen 50dakikadan fazla sürüyor.

Epic Games bedava verdiği zaman oradan alıp 10 günden fazla sürem oldu genelde Online de tek takılarak geçirdim hikayesini de oynadım ve öncesinde PS3 ve PS4'te de bitirmiştim yani şu an dolara bakacak olursak 276 TL iyi fiyat zamlanma ihtimali de yüksek ileride.

Yeni konular

Geri
Yukarı