GTA 5 İndirirken "The Rockstar game services are unavailable right now."

AliAcarWP

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Blogger
Selamlar, 3 gün önce GTA 5 oyununu satın aldım. İndirmeye başlıyorum aradan 15 dakika geçmeden resimdeki hatayı veriyor. VPN ve DNS değişiklikleri ile denedim ancak hiç bir sonuç alamadım. Ne yapmam gerekiyor ?

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını ben de yaşadım, güvenlik duvarını kapatın. DNS ayarlarını sıfırlayın. Social Club'ü silip manuel ile tekrar yüklemeyi deneyin. Ben böyle çözmüştüm.
Hocam onu yaptım 40 gb'ye kadar o şekilde indi ancak şuan hala aynı hatayı alıyorum. Başka yapmam gereken şey var mı ? Ancak internetteki tüm çözümleri denedim hiç biri sonuç vermedi :)

@Recep Baltaş hocam konuyla ilgili bilginiz varsa paylaşır mısınız ? Günlerdir araştırıyorum hiç bir türlü verimli sonuç alamadım.

Bu sorun bazı sebeplerden dolayı kaynaklanıyor. Hatta dönem dönem değişiklikler de gösterdi. En son geçen yıl yaşadım, o dönemde sunuculara bağlanmakta sorun yaşadığı için SC, bu hatayı veriyordu. Çözümü de DNS ayarlarını elden geçirmekti. Başka bir çözüm yolu ne yazık ki bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı