GTA 5 indirme süresi

İşletim sistemi
Windows 10
Kablolu bağlantı ile olan veya mevcut bağlantınızdaki speedtest.net hız testi sonucunuz nedir? Kablolu bağlantı ile veya daha iyi çeken bir noktadan kablosuz indirmeniz faydanıza olacaktır. Kalan süreyi Steam vs. gösterecektir net olarak size.

Kablolu bağlantı ile olan veya mevcut bağlantınızdaki speedtest.net hız testi sonucunuz nedir? Kablolu bağlantı ile veya daha iyi çeken bir noktadan kablosuz indirmeniz faydanıza olacaktır. Kalan süreyi Steam vs. gösterecektir net olarak size.
Rockstar games social club'dan indiriyorum HDD disk var koblolu bağlantı kullanıyorum indirme hızım 18.28 Mbps

Screenshot_20200116_193918_com.android.chrome.jpg

(!) (!) (!)
Şaka bir yana bence geceden bırakın sabaha %60 falan indirilmiş olur.

Yaklaşık 11 saat sürecektir. Hesabı basit aslında. Öncelikle internet hızınızı 8'e bölüyorsunuz ki saniyede kaç MB indirebileceğinizi bulalım. Sizin internetiniz 18 Mbit olduğu için 2,25 MB/sn indirme hızına sahipsiniz. GTA V 86,3 GB indirme yapıyor(Steam). 86,3 GB'ı 1024 ile çarpıyoruz ki kaç MB olduğunu bulalım. Bu değeri de önce 2,25'e sonra ise 3600'e(bu 1 saatin kaç saniye sürdüğüdür) bölüyoruz karşımıza 10,91 saat çıkıyor. Düz hesap 11 dedim çünkü anlık kullanıma bağlı olarak hız inişler çıkışlar yaşayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı