GTA 5 indirmek PC'ye zarar verir mi?

Bu başlık çok garip olmuş. Ben ilk başta GTA V, AAA oyun olduğu için zorlamak anlamında zarar verir diye düşündüm ama aslında açık kalmasıymış.

Aslında şöyle olsa daha iyi olurdu: GTA V İndirirken bilgisayarı açık bırakmak zarar verir mi?

Bilgisayarın birkaç gün açık kalması zarar vermez ve ayrıca alet, cihaz veya makine ile dinlenmek kavramlarını yan yana getirmek saçma olur.
Birkaç gün açık kalması kısa vadede zarar vermese de süre uzadıkça yani ne kadar çok açık kalırsa elektrik faturasına o kadar fazla yansıyacaktır. Ayrıca devrelerin içinden ne kadar uzun süre elektrik geçerse ömürleri o kadar hızlı kısalacaktır. Tabi bu dediklerim uzun vadede geçerli. Senin durumunda 3 gün değil 1-2 hafta boyunca bile dosya indirsen bir şey olmaz.

Maalesef herkesin interneti hızlı değil. Benim eski internette saniyede 126kb bi indirme hızı vardı şu an saniyede 4.2 mb çok şükür. Millenicoma geçtim vdsl portları boş olduğu için zaten taahhütsüz kafam rahatladı yemin ediyorum. :D
VDSL ve 4.2 Mbps hız mı alıyorsun. Bilgisayara değil de sana yazık. Buna da şükredecek hale getirenlere de yazıklar olsun. Eğer tam hızın buysa ve başka sorun olmazsa yaklaşık 55 saate biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı