GTA 5 indirmek PC'ye zarar verir mi?

Repack olarak indirip 100 GB yerine 45 GB ile oyunu kurabilirsin kardeşim ( Epic Games dosya doğrulama yöntemi. Steam'da da çalışıyor. ). Her konuda bunu yazıyorum. Hala bilmeyen mi kaldı?

Bilgisayar bileşenleri, uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklı olarak üretilmiştirler.

Bir şey soracağım buna hepiniz cevap verebilirsiniz =
Ben 5-6 saat aralıklarla oyun oynadıktan sonra arada Chrome buralar gibi sitelere giriyorum yani hep oyun değil
3-4 saat gibi oyun oynadıktan sonra
Normalde oyunda 56FPS verirken 3 4 saat sora
Bu FPS 35'den yukarı çıkmıyor hem de çalışma % yine aynı
Sonra bilgisayarı kapattığım vakit ekran kartından atlangaç böceğinin sürekli sesi geliyor (benzetme yaptım )
Bu ses 30dk ya da 1 saat sora gittikten sonra açtığımda FPS düzeliyor ben bunu yoruluyor diye anlıyorum ence başka bir şey olabilir mi?

3 gündür GTA 5 indiriyorum. PC'ye bir şey olur mu? Arada dinlendirdim PC'yi.
Eğer soğutması iyi ise hiç birşey olmaz hatta kapatmana bile gerek yok
Bir şey soracağım buna hepiniz cevap verebilirsiniz =
Ben 5-6 saat aralıklarla oyun oynadıktan sonra arada Chrome buralar gibi sitelere giriyorum yani hep oyun değil
3-4 saat gibi oyun oynadıktan sonra
Normalde oyunda 56FPS verirken 3 4 saat sora
Bu FPS 35'den yukarı çıkmıyor hem de çalışma % yine aynı
Sonra bilgisayarı kapattığım vakit ekran kartından atlangaç böceğinin sürekli sesi geliyor (benzetme yaptım )
Bu ses 30dk ya da 1 saat sora gittikten sonra açtığımda FPS düzeliyor ben bunu yoruluyor diye anlıyorum ence başka bir şey olabilir mi?

Bilgisayarın ısındığı için oluyor soğutması yetersiz olabilir dikkat et hatta bilgisayarı oynarken soğuk bir yere koy veya bilgisayarına soğutucu gibi sıvı soğutma laptopsa notebook soğutucusu almanı öneririm karar senin

Arkadaşım 10 yıllık bir laptopu 1 hafta boyunca açık bırakıp, hiçbir şey yaşamamış bir kişidir. Sıkıntı olmaz :D

Arkadaşım 10 yıllık bir laptopu 1 hafta boyunca açık bırakıp, hiçbir şey yaşamamış bir kişidir. Sıkıntı olmaz :D
Yalnız bu yaklaşım pek doğru olmayabilir örnek vermem gerekirse günümüzün high end pclerinden birini alıp 12-13 yıl sonra dediğiniz gibi günlerce açık bırakabiliriz hiçbir sorun olmadan(en azından bence) ancak şu anda satılan 1000tlye laptoplar var içerisindeki bileşenlerinin kalitesizliğini artık siz hesap edin onda elbette sorun olacaktır tabi elektronik işi biraz da şans işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı