GTA 5 indirmesi kaç GB?

YusufYlmz

Hectopat
Arkadaşlar benim kafama takılan bir soru var onu sormak istedim. Bildiğiniz gibi crack oyunları indirirken önce setupu indiriyoruz ve sonra internet kullanmadan oyunu kuruyoruz. Ben de GTA 5 indirmek istiyorum ama internetim çok iyi değil maalesef. Acaba Epic Games'den GTA 5 indirirken sistem gereksiniminde yazdığı gibi internet üzerinden 90GB mi indireceğim? Yoksa bir kısmımı internet üzerinden indirilecek? Derdimi tam anlatamadım ama umarım anlamışsınızdır :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkes farklı şey söylüyor şuan kafam karıştı :) dosya boyutundan dahamı az internet harcayacak olduğu kadarmı harcayacak yoksa dahamı fazla internet harcayacak?

haklısın :)
Toplam dosya boyutundan daha az internet harcayacak: Örnek olarak, oyun toplam boyutu 100GB olsun internetten 75 GB lik veri inderecek. Daha sonra dosyaları extract yapıp 100GB olacak oyun. Yani cevap : Daha az.
Aslında hâlâ var. :(

Ya dostum, 90GB gidecek. En fazla 100GB gider. Neyini anlamıyorsun? Biraz mantık.
Hayır dostum. 90GB gitmez. Maximum 90GB zaten oyun. Oyun dosyalarını direkt indirmiyor. Rarlı hali indiriyor gibi düşün. Daha sonra extract ediyor. Yani sıkıştırma oranına bağlı olarak 75 GB falan interneti gider.

Aslında hâlâ var. :(

Ya dostum, 90GB gidecek. En fazla 100GB gider. Neyini anlamıyorsun? Biraz mantık.
Neyini anlamıyorsun derken? Herkes farklı şeyler söylediği için anlamıyor olabilirmiyim acaba? Ayrıca bu konu senin için olmasada benim için önemli.İnternetimin hızı belirli bi harcamadan sonra ciddi oranda azalıyor.

Hayır dostum. 90GB gitmez. Maximum 90GB zaten oyun. Oyun dosyalarını direkt indirmiyor. Rarlı hali indiriyor gibi düşün. Daha sonra extract ediyor. Yani sıkıştırma oranına bağlı olarak 75 GB falan interneti gider.
Ben direkt tam boyutunu söyledim. Sıkıştırılmış halini tam bilemeyeceğimiz için direkt hepsini söyledim ki hepsine hazırlıklı olsun. :)

Toplam dosya boyutundan daha az internet harcayacak: Örnek olarak, oyun toplam boyutu 100GB olsun internetten 75 GB lik veri inderecek. Daha sonra dosyaları extract yapıp 100GB olacak oyun. Yani cevap : Daha az.

Ne alakası var ya?
1.png

Bir arkadaş 95 GB indiriyor Epic'ten.

Ben Rockstar Launcher'dan 89 GB indiriyorum, 70 indirip 90 GB'a extract etme olayı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı