GTA 5 Işık Kaynaklarına Yaklaşınca Yaydığı Işık Yok Oluyor

Sarp Demir

Hectopat
Daha fazla  
Daha açık bir şekilde anlatmam gerekirse, örneğin bir sokak lambasına uzaktan bakıyorum, normal bir şekilde ışık yayıyor ve yolu aydınlatıyor. Ancak ona yaklaştığımda ışığı yok oluyor veya olmayan bir nesnenin gölgesi ortaya çıkıyor;
20190111212858_1.jpg
20190111212853_1.jpg
Bunun çözümü nedir?

Görüntüde, yaklaştığında ışık yok olmamış ki?

Işığın kaynağından bahsediyor galiba bende pek anlamadım fakat bu bir sorun değil gibi ya uğraşılmamış ya da buglanıyor. 160 küsür saat oynadım lakin hiç dikkatimi çekmedi. Eğer bir sorun olduğunu düşüyor iseniz dosya doğrulama yapınız. Eğer mod yüklü ise bu doğrulama ile çalışmayabilirler dikkatli olunuz.

Fotoğrafı çektiğin yere gittim. :D
20190111235852_1.jpg

201901112358473_1.jpg
Oradaki ışıkta bir bug var. Aynısı bende de oldu. Ama bütün ışıklarda aynısı oluyorsa, ayarları sıfırlayıp tekrar yükseltebilirsin. Yada dosyaları Steam'den doğrula.

Işığın çevreye verdiği aydınlık yok oluyor. Sanırım bundan bahsediyor arkadaş.
Görüntüde, yaklaştığında ışık yok olmamış ki?
Evet, ışığın aydınlattığı yerlerden bahsediyorum.
Evet, monitörün ışığını açınca farkettim. Oyun Steam'de yüklüyse, dosyaların bütünlüğünü doğrulayıp tekrardan deneyebilir misin?
Tamam doğrulayacağım.
Fotoğrafı çektiğin yere gittim. :D Eki Görüntüle 359248
Eki Görüntüle 359249Oradaki ışıkta bir bug var. Aynısı bende de oldu. Ama bütün ışıklarda aynısı oluyorsa, ayarları sıfırlayıp tekrar yükseltebilirsin. Yada dosyaları Steam'den doğrula.
Ayarları defalarca değiştirdim (yani bu sorun düzelsin diye değil ama yine de değiştirmiştim) ancak düzelmedi. Tüm ışıklarda aynı bug oluyor. Sadece sanırım gölgeleri en aza alınca (Normal ayar) düzeliyor. Ama aslında çok büyük bir sorun değil, düzeltmesi kolay birşey ise düzeltmek için sordum. Dosyaları doğrulayacağım.
Işığın kaynağından bahsediyor galiba bende pek anlamadım fakat bu bir sorun değil gibi ya uğraşılmamış ya da buglanıyor. 160 küsür saat oynadım lakin hiç dikkatimi çekmedi. Eğer bir sorun olduğunu düşüyor iseniz dosya doğrulama yapınız. Eğer mod yüklü ise bu doğrulama ile çalışmayabilirler dikkatli olunuz.
Yani benim için de çok büyük bir sorun değil, sadece düzeltmesi kolay ise düzeltmek için sordum. Şimdi dosyaları doğrulayacağım.
Evet, ışığın aydınlattığı yerlerden bahsediyorum.

Tamam doğrulayacağım.

Ayarları defalarca değiştirdim (yani bu sorun düzelsin diye değil ama yine de değiştirmiştim) ancak düzelmedi. Tüm ışıklarda aynı bug oluyor. Sadece sanırım gölgeleri en aza alınca (Normal ayar) düzeliyor. Ama aslında çok büyük bir sorun değil, düzeltmesi kolay birşey ise düzeltmek için sordum. Dosyaları doğrulayacağım.

Yani benim için de çok büyük bir sorun değil, sadece düzeltmesi kolay ise düzeltmek için sordum. Şimdi dosyaları doğrulayacağım.
Evet, doğruladım. Dosyalarla ilgili herhangi bir sorun yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı