GTA 5 kaç gün ban yedim?

Açi

Centipat
Herkese kolay gelsin arkadaşlar, şimdi benim sorunum GTA Online'de takılırken AFK bırakıp gitmiştim sonra geldiğimde yanımda bir adam üstünden para saçıyordu yani hile idi bende 2 gün sonra ban yedim oyunda permanent ama mailimde 1 ay yazıyordu sizce 1 ay mı ban yedim yoksa kalıcı mı? (İlk banım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese kolay gelsin arkadaşlar, şimdi benim sorunum GTA Online'de takılırken AFK bırakıp gitmiştim sonra geldiğimde yanımda bir adam üstünden para saçıyordu yani hile idi bende 2 gün sonra ban yedim oyunda permanent ama mailimde 1 ay yazıyordu sizce 1 ay mı ban yedim yoksa kalıcı mı? (İlk banım)
Adam Ankaralı olabilir.
1 ay sonra kalıcı haftalık ban olarak, ekstra bir süreç başlıyor sanırım, yanlışım var ise düzeltin.

Son düzenleme:
işini riske atma. epic gamesteki ücretsiz gta 5 süresi dolmadan kendine birtane al.

Ben arada kaynarım diye daha online girmedim, son bilgilere göre bir 300'e yakın tank, 2 uçak, 1 helikopter birleştirip oyunu transformers'a çevirmiş biri. Şimdi bunla kapışmaya çalışırken arada gitmeyelim.

Gemiye pervane takıp havada gezen de var sanırım.
Nedense hep GTA'dan ban yiyenlere başkası para atmış oluyor, ben dahil. Fakat işin aslı hiç öyle değil, herkes kendisi bizzat kullanmış oluyor.
Yalnız bu olayın içinde bir Ankaralı var arkadaşı dansöz zannedip para saçmış masum olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben arada kaynarım diye daha online girmedim, son bilgilere göre bir 300'e yakın tank, 2 uçak, 1 helikopter birleştirip oyunu transformers'a çevirmiş biri. Şimdi bunla kapışmaya çalışırken arada gitmeyelim.

Gemiye pervane takıp hava da gezende var sanırım.

Yalnız bu olayın içinde bir Ankaralı var arkadaşı dansöz zannedip para saçmış masum olabilir.
Arkadaşımın kafasına meteor düştü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı