GTA 5 Online ban süresi

CrooKameron

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlığı biraz clickbait yaptım kusura bakmayın özür dilerim başka türlü ilgi çekilmiyor merak etmeyin konu çok farklı değil.

Bildiğiniz gibi GTA 5 Epic Games'te bedava hale geldi, ben de 1 tane GTA aldım herkes gibi.
Oyunu oynarken para kasmanın çok zor olduğunu biliyorsunuzdur. Şahsen 1.000.0000 dolarlık arabayı 10 dakikası 5.000.
Dolar olarak kasmak çok zor. Ben de kimsenin oyun zevkinin içine etmeden hile açtım sadece araba ve ev almıştım uçak garajı ve jetler almıştım. E peki pişman mıyın; evet çünkü ban yedim ama burada bir sıkıntı var oyunda sunuculara girerken perma ban yediğim söylenirken mail kutuma 30 günlük ban yediğimi ve verilerimin sıfırlanacağı yazıyor 🤔 Bu konuyu bilen birisi varsa yardım edebilir mi?

ban ss.jpg

mail.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Mail atman lazım yapacak başka çaren yok. Büyük ihtimal çözemessin. Boşa ban yiyen arkadaşlarım var sebepsiz yiyip banlarışı açamadılar. Hatta biri banlanmış olduğu tarih içinde tekrar banlanıp perma ban yedi. Tek çaren mail atmak umarım çözersin.

Oyunda para kasmak zor diye hile açanları anlamıyorum. Oyun zaten bunun üzerine kurulu, başlarda tabi ki zorlanacaksın, hile açıp her şeyi satın alınca eline ne geçecek? Evet soruyorum sayın konu sahibi, eline ne geçti? Ban yemeseydin de oyundan ne kadar zevk alacaktın acaba?

Kusura bakmayın ama iyi olmuş. Umarım bir daha açılmaz. Geçici ban yiyenlerin çoğu ders almayıp bir daha hile yapıyor çünkü.

Mail atman lazım yapacak başka çaren yok. Büyük ihtimal çözemessin. Boşa ban yiyen arkadaşlarım var sebepsiz yiyip banlarışı açamadılar. Hatta biri banlanmış olduğu tarih içinde tekrar banlanıp perma ban yedi. Tek çaren mail atmak umarım çözersin.
Sebepsiz ban yemeleri imkansız. Birden fazla hesap aldılarsa olabilir tabi.
Hile yapıp desteğe ulaşmak da çok saçma bir davranış ayrıca.

Oyunda para kasmak zor diye hile açanları anlamıyorum. Oyun zaten bunun üzerine kurulu, başlarda tabi ki zorlanacaksın, hile açıp her şeyi satın alınca eline ne geçecek? Evet soruyorum sayın konu sahibi, eline ne geçti? Ban yemeseydin de oyundan ne kadar zevk alacaktın acaba?

Kusura bakmayın ama iyi olmuş. Umarım bir daha açılmaz. Geçici ban yiyenlerin çoğu ders almayıp bir daha hile yapıyor çünkü.

Sebepsiz ban yemeleri imkansız. Birden fazla hesap aldılarsa olabilir tabi.
Hile yapıp desteğe ulaşmak da çok saçma bir davranış ayrıca.
ben desteğe başvurmadım ayrıca cezamı aldım merak etme:D
ben sebepsiz yemedim ama, hak ettim. ayrıca cezamı aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı