GTA 5 kaç gün ban yedim?

Ben arada kaynarım diye daha Online girmedim, son bilgilere göre bir 300'e yakın tank, 2 uçak, 1 helikopter birleştirip oyunu transformers'a çevirmiş biri. Şimdi bunla kapışmaya çalışırken arada gitmeyelim.

Çok mantıklı bence girmek çok mantıksız zaten oyunda Single Player modu da var ama herkes Online moda taktı.
Bir de oyunu Steam desteğemi yazsam?

Pek bir şey yapabileceklerini düşünmüyorum.

Bir de oyunu Steam desteğemi yazsam?
Cevap yazabilirler ama bu kadar ban yeme arasında sana zaman ayıramazlar. Benimde steamde önceden aldığım gta 5 var ama bu olaylardan beri online girmiyorum. Hatta üstüne bende 2-3 defa ücretsiz gta 5 kaptım 😋. 2 tanesini arkadaşlarıma verdim. Gerisini ne olur ne olmaz saklıyorum

Cevap yazabilirler ama bu kadar ban yeme arasında sana zaman ayıramazlar. Benimde steamde önceden aldığım gta 5 var ama bu olaylardan beri online girmiyorum. Hatta üstüne bende 2-3 defa ücretsiz gta 5 kaptım 😋. 2 tanesini arkadaşlarıma verdim. Gerisini ne olur ne olmaz saklıyorum
Kurban bayramın da elinizi öpsem 2 adet bana verirseniz makbule geçer teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı