GTA 5 kaç saatte iner?

İndirmeyi başlatırsan kaç saat de ineceğini gösterir.

Bu arada üstüne alınma bunu sosyale söylüyorum.
Allah rızası için artık bu kaç saat de iner bu kaç saat de iner diye boş boş konular açıyorsunuz gerçekten çok zor değil indirmeyi başlatıp kaç saat de ineceğine bakmak.
Geçende biri '2 saate iner diyo sizce doğru mu' diye konu açmış bide bu konuyu onaylamışlar.
Bununla ilgili bir şey getirseler iyi olur boş boş konular açılıyor son zamanlarda.

Allah rızası için artık bu kaç saat de iner bu kaç saat de iner diye boş boş konular açıyorsunuz gerçekten çok zor değil indirmeyi başlatıp kaç saat de ineceğine bakmak.
Geçende biri '2 saate iner diyor sizce doğru mu' diye konu açmış bir de bu konuyu onaylamışlar.
Bununla ilgili bir şey getirseler iyi olur boş boş konular açılıyor son zamanlarda.

Epic'te yazmıyor yazsa sormaz.

Geçende biri '2 saate iner diyo sizce doğru mu' diye konu açmış bide bu konuyu onaylamışlar.
Epic Games göstermiyor kaç saatte ineceğini.

Epic'te yazmıyor yazsa sormaz.
Hayır benim sitemim yazıp yazmaması değil Sosyal de açılan saçma konular gerçekten internette hesaplayıcılar var önce biraz araştırıp ondan sonra sorunu bulamadığında buraya konu açılması gerektiği yönünde düşünüyorum katılır katılmazsınız sizin bileceğiniz bir şey ama ben böyle düşünüyorum.

Bazı arkadaşlar niye hesaplamıyorsun falan yazmış ve gereksiz olduğunu söyleyenler var bakın ben hesapladım fakat yanlış diye düşündüm çünkü geçen indirdiğimde 2 gün sürmüştü. Sanırım internetle alakalıydı o zaman bakmamıştım hızıma. Gereksiz falan da değil ayrıca acil olduğundan yazdım. Gereksiz olduğunu düşünüyorsanız raporlayıp geçin. Burada boş boş tartışmanın alemi olmadığını düşünüyorum. Bilgilendiren arkadaşlara da çok teşekkür ederim yardımınız dokundu.

Konu kilitlenebilir.

15 Mbps internetin varmış. Zaman zaman dalgalanacak bu değer. Biz 15 saat diyeceğiz, 16 da olabilir 14 de. Kronometre mi tutacaksın sanki inerken. Başlat indirmeyi işine bak, başında bekleyecek halin yok ya?

Yeni konular

Geri
Yukarı