Epic Games GTA 5 kaç saatte iner?

Evet 15GB daha indirilmiş 80GB'dan bu baya sürecek hocam. Ben de şimdi emin olmak için bir indirme başlattım mesela şu şekilde göründü:

Ekran Alıntısı.JPG

Yani bu durumda sizin daha 65GB indirilecek dosyanız var bu da demektir ki 650 dakika (1.8MB/s hızınız sabitse sürekli) yani yaklaşık 8 saat sonra iner.

Yüzdeliği esas alarak hesaplayalım. %64 inmiş toplam 80GB yani 52 GB indirilmiş, 28 GB kalmış. 1.5mb/s olarak alsak internet hızını 18.000 saniye sonra inecektir demek, bu da 300 dakika yani 5 saat eder. Tabii ki bu yüzdelik sadece indirilen dosyayı belirtiyorsa doğru, eğer kurulanı falan da katıyorsa böyle hesaplayamayız.

Ama eğer yüzdelik kurulumu da katıyorsa ve gerçekten 15 GB kaldıysa aynı hesaptan 2 buçuk saate iniyor.

Ortalık birbirine girdi biz kısacası 3 vakte kadar iner diyelim :)

Şaka bir yana ben deneme indirmesi başlattım 47.5 GB inmesi gereken oyunu indirirken yanında yazan diğer sayı inen kısmı ifade ediyor ve sürekli artıyor doğal olarak. Yani bu durumda arkadaşın da 80GB 'dan daha 15GB inmiş. Eğer hızı 1.8MB/s de sabitse 8 saati daha var yaklaşık.

Evet 15GB daha indirilmiş 80GB'dan bu bayağı sürecek hocam. Ben de şimdi emin olmak için bir indirme başlattım mesela şu şekilde göründü:

Eki Görüntüle 2198372

Yani bu durumda sizin daha 65GB indirilecek dosyanız var bu da demektir ki 650 dakika (1.8MB/s hızınız sabitse sürekli) yani yaklaşık 8 saat sonra iner.

Eyvallah

80 GB'ın 15'ini indirdiyse %64 nasıl oluyor ?
110gb

80 GB'ın 15'ini indirdiyse %64 nasıl oluyor ?
110gb
Ama eğer yüzdelik kurulumu da katıyorsa ve gerçekten 15 GB kaldıysa aynı hesaptan 2 buçuk saate iniyor.
Saolasın hocam

15GB indiyse dün akşam 7'den beri burada bir çakışma var hızınız 1.8Mbps değil o zaman hocam çok daha yavaş olması lazım. Ya da bu süre boyunca indirme açık değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı